Mobilare dormitor

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi

  • Sonya
    a răspuns
    Re: Mobilare dormitor

    Postat în original de seni
    ati mobilat??
    Nu, inca nu am mobilat dormitorul

    Lasă un comentariu:


  • Seni
    a răspuns
    Re: Mobilare dormitor

    ati mobilat??

    Lasă un comentariu:


  • Sonya
    a răspuns
    Mobilare dormitor

    Dragilor v-am tot citit postarile diferitelor topicuri initiate aici pe forum si m-am hotarat sa va cer si eu un sfat.
    Vreau sa-mi mobilez dormitorul. este un dormitor foarte mic, dar sper sa iasa ceva frumos si practic. Atasez si o schita a dormitorului.

    Lasă un comentariu:


  • Mina
    a răspuns
    am mai gasit un model interesant de pat:

    Lasă un comentariu:


  • Seni
    a răspuns
    sau, un suport suspendat/?????

    Lasă un comentariu:


  • Mina
    a răspuns
    Stiu ca ramane spatiu mic pt. un corp (TV), dar sa integrati comoda TV in dulap nu ar fi bine, va uitati cam cas la tv. Daca puteti, achizitionati un TV plat si rezolvati problema!

    Lasă un comentariu:


  • Seni
    a răspuns
    bogdyb, eu as merge pe mana minei, o femeie simte mai bine un aranjament....

    Lasă un comentariu:


  • bogdyb
    a răspuns
    Multumesc mult pt informatii.
    Cam asa ceva ma gandeam si eu sa fac, dar inca nu stiu cum o sa arate distanta dintre capatul patului si perete, care probabil o sa fie in jur de 80 cm. Cam mica, dar oricum pare sa fie cea mai buna solutie.

    Lasă un comentariu:


  • Mina
    a răspuns
    Parerea mea: cum intrati pe usa in dreapta puneti din capat in capat dulapuri (pe toata lungimea de 2850) cu usi glisante ar fi ideal, dar si cu usi normale poate fi dragut, cum intrati pe usa in fata patul cu 2 noptiere, au as opta pentru un model cu noptiere foarte lungi pt. ca spatiu aveti suficient, iar pe peretele cu usa o comoda cu sertare care poate tine loc si de comoda TV. Va trimit poza cu un pat care imi place mie, dar mai caut un model cu noptiere mai lungi (cum va spuneam) si un dulap cu usi glisante (ca idee asa).
    Daca doriti si alte idei, sau va plac formele mai curbe, spuneti si mai caut cate ceva.
    Fișiere Atașate

    Lasă un comentariu:


  • bogdyb
    a creat un topic Mobilare dormitor

    Mobilare dormitor

    Tocmai mi-am cumparat un apartament 2 camere, semidecomandat. E cam micut, e asa si asa, dar e al meu. Va rog sa imi dati ceva idei pt a mobila dormitorul, avand in vedere ca vreau in el un pat matrimonial cu doua noptiere, un dulap mai marisor si o comoda pt haine/TV. Va multumesc anticipat.
    Fișiere Atașate
Procesare...