Program proiectare mobila

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • Ervin
    Membru
    • 07.ian.2016
    • 153

    #46
    Răspuns la: Program proiectare mobila

    As vrea si eu sa vad ce poate programul respectiv la solicitarea mea de aseara referitoare la mobila de bucatarie,daca tot se proiecteaza in 10 minute...

    Comentariu

    • adrianos
      Incepator
      • 19.ian.2018
      • 15

      #47
      Buna ziua
      cam tarziu dar asta este nu am mai intrat pe aici ok pot face cea ce m am laudat ca fac programul se numeste1992 gold 12 si chiar vreau sa ajut cu proiecte dar pt a vedea imediat o solicitare puteti sa ma contactati prin mesaj privat si dupa cu sublinia moderatorul nostru profan chiar macane avem si colaborare cu cnc pt gaurire pt cuttiile care se asambleaza cu cepuri
      multumesc
      pt utilizator adisan
      mai avem si plan

      Click image for larger version  Name:	miss casa.JPG Views:	6230 Size:	29.7 KO ID:	671279
      si cotele pe perete

      Click image for larger version  Name:	miss casa2.JPG Views:	6661 Size:	45.0 KO ID:	671281
      si piesele componente componenete miss casa opticat.pdf
      cred ca asta ai cerut?

      Click image for larger version  Name:	mis scasa 1.JPG Views:	6032 Size:	34.2 KO ID:	671288
      pt utilizator adisan daca vrei modificari sau detalii scrie, cere...
      Fișiere Atașate

      Comentariu

      • adysan
        Incepator
        • 08.sep.2007
        • 2

        #48
        Postat în original de adrianos
        cred ca asta ai cerut?
        Poți sa îmi dai și dimensiunidi de taiere?
        In dreptul gheului nu poti face un corp mic?
        Sub mobila as vrea sa am picioare reglabile (gresia nu e montată drept)

        Comentariu

        • adrianos
          Incepator
          • 19.ian.2018
          • 15

          #49
          la postarea 57 putin mai sus componente miss casa opticat ai toate cotele pt taiere iar cea ce vezi jos este plinta care acopere picioarele,asa este are picioare reglabile de 10 cm

          daca te uiti la postarea 56 cote pe peretre ai in partea stanga jos 100 cea ce inseamna 10 cm adica 100 mm care sant picioarele si si plinta

          gheul ce vrea sa insemne ?? stalpul din stanga?? daca da atunci este cea mai buna metoda asa cum am facuto eu plus ca acolo ai racord apa canal pt care vrei spatiu ca ai acces mai usor

          Comentariu

          • adysan
            Incepator
            • 08.sep.2007
            • 2

            #50
            Ok, mersi frumos

            Comentariu

            • adrianos
              Incepator
              • 19.ian.2018
              • 15

              #51
              pt utilizator Adisan ce ai rezolvat? cum este proiectul ce ai facut ce urmeaza sa faci? lumea este curioasa sa afle
              pt cei interesati pe mesaj privat va rog

              Comentariu

              • BADABUM
                Incepator
                • 10.feb.2019
                • 1

                #52
                adrianos ! Salut. Merci frumos pentru propunerile trimise: ar mai fi cateva elemente de modificat. Pana-mi dau seama cum se ataseaza documente aici in forumuri, iti voi scrie pe mail. Eventual poti atasa direct. Multumesc

                Acesta este planul de parter, inclusiv bucataria.

                Click image for larger version  Name:	Plan parter.jpg Views:	878 Size:	93.5 KO ID:	671973

                Comentariu

                • adrianos
                  Incepator
                  • 19.ian.2018
                  • 15

                  #53
                  in atas prima propunere multumesc

                  Click image for larger version  Name:	cristi  1.JPG Views:	907 Size:	105.6 KO ID:	672076
                  dupa discutiile avute am realizat si a doua varianta

                  Click image for larger version  Name:	cris p.JPG Views:	856 Size:	52.2 KO ID:	672078 Click image for larger version  Name:	cris p foto.png Views:	865 Size:	18.5 KO ID:	672079
                  fotografia nu se vede ok trimit altceva, daca mai vrei modificari pe privat

                  Click image for larger version  Name:	cris p fara usi.JPG Views:	777 Size:	135.5 KO ID:	672081 Click image for larger version  Name:	01.png Views:	741 Size:	15.5 KO ID:	672082

                  proiect randat vd ca nu merge punem unul normal

                  Click image for larger version  Name:	cris2.JPG Views:	755 Size:	115.2 KO ID:	672244
                  pt BADABUM
                  sa vedem parerile tale
                  sint curios ,poate mai vrei ceva modificari
                  multumesc

                  Click image for larger version  Name:	Bedroom1.jpg Views:	839 Size:	146.5 KO ID:	672246

                  putem realiza proiecte diverse magazine sau baie

                  Click image for larger version  Name:	Living-room4.gif Views:	490 Size:	32.0 KO ID:	672248

                  programul are foartemulte facilitati ,biblioteci cu decorative etc

                  Click image for larger version  Name:	Render3.jpg Views:	489 Size:	144.4 KO ID:	672250
                  se apropie foarte mult de fotografie realistica dar este doar un proiect randat

                  pt utilizator ADISAN
                  nu mai dai nici un semn de viata
                  sa ne arati si noua bucataria cea noua
                  multumesc

                  Click image for larger version  Name:	DELINIA-AUBERGINE.png Views:	663 Size:	23.8 KO ID:	672253

                  totusi la o bucatarie cu soldat pt cuptor si microunde incorporabile cuptorul cu microunde la inaltimea la care este este destul de greu de folosit
                  risc sa vars supa pe mine...

                  un proiect pt camera tineret nu arata rau

                  Click image for larger version  Name:	Gallery_kidsroom-4.jpg Views:	479 Size:	168.4 KO ID:	672256

                  living simplu dar destul de aratos

                  Click image for larger version  Name:	genikoepiplo1.png Views:	415 Size:	22.4 KO ID:	672258

                  proiectare bucatarie este cel mai complex

                  Click image for larger version  Name:	Model-80_506.jpg Views:	583 Size:	160.6 KO ID:	672260

                  mai are si specificatii tehnice pe fiecare corp

                  Click image for larger version  Name:	sp tehnic sertare.JPG Views:	522 Size:	21.4 KO ID:	677369

                  Comentariu

                  Procesare...