Urmareste-ne pe Facebook

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Huse canapele Dedeman

Adună
X
  • Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Huse canapele Dedeman

Buna ziua,

Am vazut la Dedeman urmatorul produs: http://www.dedeman.ro/ro/decoratiuni...-bordeaux.html

Nu l-am cumparat inca pentru ca nu stiu sigur cum se comporta la spalat si daca masurile specificate sunt ok si reale.

A cumparat cineva acest produs si poate sa-mi ofere cateva informatii?

Sunt interesata sa cumpar o husa pentru canapea mea. Mi se pare o solutie foarte buna pentru a proteja canapeala, mai ales ca am o pisicuta care isi cam baga ghearele pe unde apuca.

Multumesc!

Click pe imagine pentru versiune mai mare. 

Nume:	8026609.jpg 
Afișări:	1 
Mărime:	19,8 KB 
ID:	638210

Draga Andra, până la urmă - ați cumpărat aceste huse? E greu de ales dacă nu ai o ofertă constistentă - uite, am căutat pentru tine și ceilalți forumisti care își doresc huse pentru canapele si mobilier cât și huse în general, si am aflat o oferta variată la EMAG pentru huse scaune si huse mese sau canapele (cei interesați puteti verifica aici ) ... De asemenea, să nu uitam nici de cei care țin la mașinile lor - unul din Moși le poate face un cadou, Altex are o oferta foarte buna pentru huse auto ! Despre cum alegem o husa si ce trebuie sa stim: cred că relevantă este textura materialului, calitatea firului țesut și a fibrei - să fie din material natural: bumbac, mătase ... sau un amestec, dacă-i dă firului o rezistență sporită. Modelul trebuie să se potrivească cu ceea ce e în jur, mobila e o parte esențială a decorului. Sunt câteva articole despre mobilier, in site-ul nostru, pe care vă invităm să le recitiți, de pildă - acesta, care se referă la criteriile de selectie ale moblierului ... Vă propun să căutăm sfaturi și în centrele de tapițerie, poate mai întâlnim meseriași care țin bine acul în mână ...
    Ultima editare de Calin Diaconu; 07.dec.2018, 01:55. Motiv: Invităm meseriașii tapițeri să ne învețe cum se ține acul în mână si cum se alege o husă! Mulțumim!
    www.calindiaconu.com

Comentariu

Procesare...
    X
    sigla BRAT