Modele din rigips pentru pereti si tavan

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi

  • Seni
    a răspuns
    Postat în original de valeriu ciprian
    Am trimis un mesaj privat daca nu a ajuns contactati-ma ...alice_cristiana@yahoo.com...mii de scuze modelatorilor .Multumesc
    valeriu...., moderatori

    Lasă un comentariu:


  • Seni
    a răspuns
    Postat în original de valeriu ciprian
    Am trimis un mesaj privat daca nu a ajuns contactati-ma ...alice_cristiana@yahoo.com...mii de scuze modelatorilor .Multumesc
    valeriu...., moderatori

    Lasă un comentariu:


  • Mina
    a răspuns
    .................

    Lasă un comentariu:


  • valeriu ciprian
    a răspuns
    Am trimis un mesaj privat daca nu a ajuns contactati-ma ...alice_cristiana@yahoo.com...mii de scuze modelatorilor .Multumesc

    Lasă un comentariu:


  • floringuta
    a răspuns
    dl valeriu ciprian locuiti in galati?
    am putea avea o discutie particulara la fata locului despre amenajare apartament cu cateva din modelele ce apar aici?
    trimiteti-mi un mail daca se poate

    Lasă un comentariu:


  • mutilaila
    a răspuns
    Postat în original de alexis
    Cum pui perdeaua aceea inclinata? si cum intretii toate briz-brizurile acelea de praf? De exceptie modelele astea!
    mie personal imi place,si partea cu praf cred ca este la fel de usor cum se sterge mobila.
    acuma sa nu mai facem nimic din cauza ca se va murdari sau umple cu praf?

    Lasă un comentariu:


  • rs
    a răspuns
    Geamurile si usile trapezoidale sunt preferatele mele. Sunt cele mai practice Iar chestia cu perdeaua e tare, ce mai trebuia sa se gandeasca cineva la asa ceva.

    Lasă un comentariu:


  • alexis
    a răspuns
    Cum pui perdeaua aceea inclinata? si cum intretii toate briz-brizurile acelea de praf? De exceptie modelele astea!

    Lasă un comentariu:


  • Alindecor
    a răspuns
    An revenit
    Fișiere Atașate

    Lasă un comentariu:


  • Alindecor
    a răspuns
    Postat în original de Alindecor
    Buna seara
    nu inteleg dau sa atasez o poza si primesc cine e de vina?
    sa mai continui vad ca merge scuze prima poza trebuia postata la bai rog sa fie stearsa acum ce pot arata eu

    Lasă un comentariu:


  • Alindecor
    a răspuns
    Buna seara
    nu inteleg dau sa atasez o poza si primesc cine e de vina?
    Fișiere Atașate

    Lasă un comentariu:


  • mestermic
    a răspuns
    buna seara,

    multumesc pentru informarea privind preturile...chiar nu aveam habar cat costa ml la o astfel de lucrare...

    mestermic


    PS
    sunt...DOAMNA Mestermic....

    Lasă un comentariu:


  • energising
    a răspuns
    Draga domnule mestermic,din pacate nu exista un pret fix.Aceste modele intra in montajul gips-cartonului denumit generic "scafa"...Preturile variaza in functie de multi factori:se poate negocia la mp sau la ml, poate chiar pe "lucrare",daca e pe "rotund" sau pe "drept",finisata pana la vopsire sau nu...
    Pretul poate ajunge de la 30-50 ron pana la 80-100 ron pe ml sau mp,in functie de complexitatea lucrarii.Acestea sunt preturi informative de care m-am "lovit" personal,sunt convins ca parerile sunt impartite iar colegii mei de forum va pot furniza informatii mult mai exacte...

    Lasă un comentariu:


  • mestermic
    a răspuns
    DOAR REFERITOR LA POZE, restul "certurilor" nu le-am citit,


    unele sunt frumoase, altele cam incarcate dupa gustul meu (a se citi: urasc sa sterg praful)...dar au in comun ceva...sunt frumos realizate...problema este cine le poate face asa si la ce pret...ar fi fost tare util de specificat si pretul fiecarui tip de ornament din gipscarton...

    Lasă un comentariu:


  • energising
    a răspuns
    MESAJ STERS DE ADMINISTRATOR

    Lasă un comentariu:

Procesare...