Vand apartament in rahova 33.000 E

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • alex24
    Incepator
    • 18.aug.2009
    • 13

    Vand apartament in rahova 33.000 E

    strada crizantemelor suprafata 26,68 mp et 4/4 centrala proprie aer conditionat termopan gresie faianta parchet usa metalica recent renovat app se elibereaza imediat complet mobilat si utilat relatii la telefon 0766453342 si poze pe mail alexxxandru_1984@yahoo.com
  • alex24
    Incepator
    • 18.aug.2009
    • 13

    #2
    super oferta 33.000 EU DISCUTABIL

    Comentariu

    • Mircea_G
      Living Legend
      • 14.ian.2007
      • 12204

      #3
      1236 E /mp in Rahova /Crizantemelor ?
      La etajul 4 din 4 , confort 2 , spatiu verde nu ( de fapt niste pomi printre care se usuca rufe ) , galagie cit cuprinde , zona cu " nume " ...
      Mai este si balamucul cu magazinele de piese auto care maresc traficul si galagia ...
      Instalatii verificari-revizii gaze

      Comentariu

      • Mircea_G
        Living Legend
        • 14.ian.2007
        • 12204

        #4
        Pretul real , daca vreti sa vindeti , este de circa 24 oooE dar depinde de bloc ...
        Instalatii verificari-revizii gaze

        Comentariu

        • Dan_Daniel
          Living Legend
          • 20.nov.2009
          • 1152

          #5
          Postat în original de Mircea G
          1236 E /mp in Rahova /Crizantemelor ?
          La etajul 4 din 4 , confort 2 , spatiu verde nu ( de fapt niste pomi printre care se usuca rufe ) , galagie cit cuprinde , zona cu " nume " ...
          Mai este si balamucul cu magazinele de piese auto care maresc traficul si galagia ...
          Nu stiti vorba aceea din batrani :
          - nu-i prost acela care cere, e prost acela care da.

          P.S. Totusi in situatia data, cum se numeste oare acela care cere?
          Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

          Comentariu

          • alex24
            Incepator
            • 18.aug.2009
            • 13

            #6
            domnule mircea din punctul meu de vedere este un pret bun pentru ce las eu in app mobilat pe comanda usi glisante cu geam mat de trem masina de spalat tv aragaz frigider majoritatea app de aici sunt cu dus pur si simplu intrii in baie si curge apa pe tine eu am cada centrala proprie aer conditionat ce parere aveti v-ati pripit in luarea deciziei de a comenta la topicul meu sau va mentineti ideea s-a vandut luna trecuta in bloc la et 1 app cu 30.000 nemobilat fara aer fara cada nu stiu cand a-ti fost ultima oara in zona de spuneti ca se usuca rufele intre "copaci" pomii fiind cei fructiferi din cate stiu eu " cel care cer 33.000 in cazul de fata "

            dan dan maistre ma numesc ALEX dupa cum observi daca nu observi asta este foarte grav si denota faptul ca incerci sa o faci pe desteptul

            P.S in cazul in care dupa treaba asta nu mi se sterge profilul app ramane valabil in continuare la pretul de 33.000 negociabil iar poze va trimit pe mail

            Comentariu

            • Dan_Daniel
              Living Legend
              • 20.nov.2009
              • 1152

              #7
              Postat în original de alex24

              dan dan maistre ma numesc ALEX dupa cum observi daca nu observi asta este foarte grav si denota faptul ca incerci sa o faci pe desteptul
              Nu vreau sa fac pe desteptul dar asa sant eu imi place sa observ, sa studiez si sa trag concluzii, si in plus de asta am "mirosul" foarte dezvoltat, si ma cam bazez pe anumite chestii. Ca de exemplu ASTA . Mobila, televizor.....hmm.
              Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

              Comentariu

              • alex24
                Incepator
                • 18.aug.2009
                • 13

                #8
                dap exact doar ca mi-am dat seama ca am exagerat cand am cerut 36 si l-am lasat la 33.000 dar din toate aste tot m-am ales cu ceva MI-AI PUS TU POZA hai ca nu are rost sa continuam cu polemici ascunsi in spatele unei tastaturi eu nu am comentat la topicul nimanui asa ca daca se poate sa te abtii si sa iti cauti de treaba ta ar fi " misto" asta daca poti suporta ideea ca nu mai vede toata lumea cat de destept si bagaret ( precum vb aia ca am observat ca stii vb dastea din batrani) esti tu

                Comentariu

                • Dan_Daniel
                  Living Legend
                  • 20.nov.2009
                  • 1152

                  #9
                  Postat în original de alex24
                  asta daca poti suporta ideea ca nu mai vede toata lumea cat de destept si bagaret esti tu
                  Pot sa suport multe, a suporta o idee este mult mai usor decat a suporta anumite tipuri de persoane, care daca nu ar exista nu ar fi asa complicata viata asta. Cum ati spus si dv. nu o mai lungim asa ca am incheiat subiectul. O zi buna.
                  Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

                  Comentariu

                  • Mircea_G
                    Living Legend
                    • 14.ian.2007
                    • 12204

                    #10
                    Chiar daca este un simplu anunt , aici este un forum si nu cred ca va face rau daca aflati cum gindeste lumea !
                    Pretul spus de mine nu este " visat " ci pretul real al zonei si al tipului de apartament .
                    De trecut prin zona sau chiar pe strada , saptaminal .
                    Nu va mai luati dupa vecini care spun ca au vindut cu sume mari , nu cunosteti dvs adevarul .
                    Deci va urez , vinzare buna si daca mai aveti 20 000 E va dau eu niste case pe Pucheni . Toate utilitatile , asfalt , case bune , teren mare ....
                    Instalatii verificari-revizii gaze

                    Comentariu

                    • alex24
                      Incepator
                      • 18.aug.2009
                      • 13

                      #11
                      se poate inchide topicul multumesc ptr gazduire si ptr amabilitatea colegilor forumisti
                      domnule mircea va garantez ca nu se vand app cu asa putin bani in bloc VA GARANTEZ MERGEM LA AGENTIE SI VEDETI SINGUR dar asta este si case daca ma puteti ajuta....... eu plec cu sotia in ucraina asa ca....... poate peste vreo 5 ani daca mai ne intoarcem oricum apreciez diplomatia dumneavoastra o zi buna

                      Mesaj modificat de PowerMC
                      Limbaj nepotrivit.

                      Comentariu

                      Procesare...