Vand distribuitor Rehau 6 cai

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • Ranettius
    Membru Marcant
    • 18.oct.2005
    • 588

    Vand distribuitor Rehau 6 cai

    In luna decembrie 2009 am achizitionat, la sfatul instalatorului cu care lucram, un distribuitor Rehau cu 6 cai, cu aerisitor, sistem prindere in perete etc. A fost montat in cutie si trebuia sa fac si restul instalatiei. Cumparasem si restul de materiale de la Interplast.

    Insa am avut probleme cu echipa cu care lucram si atunci nu am continuat lucrarile. Noul instalator a constatat insa ca aveam nevoie de 8 circuite, nu 6 si mi-a recomandat sa schimb distribuitorul, astfel incat fiecare radiator sa aiba propriul circuit.

    Asa incat acum am ramas cu acest distribuitor, nefolosit, pe care vreau sa-l vand. Dupa cum am zis, are sistemul de prindere in perete (nu mai am insa 2 cleme de plastic de la unul, care sa il tina fest in suport, insa se poate folosi cu succes o bucata de cauciuc), aerisitor, capac.

    Poze voi incerca sa fac diseara si sa le postez maine.

    Pretul este de 250 ron. Daca cineva e interesat, va rog sa imi trimiteti PM sau raspundeti aici.

    Multumesc.
  • Ranettius
    Membru Marcant
    • 18.oct.2005
    • 588

    #2
    Revin cu pozele promise. Scuze de intarziere.
    Fișiere Atașate

    Comentariu

    • Ranettius
      Membru Marcant
      • 18.oct.2005
      • 588

      #3
      Răspuns la: Vand distribuitor Rehau 6 cai

      Revin cu acelasi anunt, inca mai am distribuitoarele. Au stat pana acum in punga, le-am gasit cu ocazia unei curatenii de rutina..

      Pret: 200 lei ambele (e mult?)

      Comentariu

      • Ranettius
        Membru Marcant
        • 18.oct.2005
        • 588

        #4
        Răspuns la: Vand distribuitor Rehau 6 cai

        Revin cu acelasi anunt, inca mai am distribuitoarele. Au stat pana acum in punga, le-am gasit cu ocazia unei curatenii de rutina..

        Pret: 200 lei ambele

        Comentariu

        • Ranettius
          Membru Marcant
          • 18.oct.2005
          • 588

          #5
          Răspuns la: Vand distribuitor Rehau 6 cai

          Vad ca nu e interes, poate este pretul cam mare, desi din cate stiu la magazin au cu totul alt pret. Oricum, ideea de a le da era de a scapa de ele, asa ca NOUL PRET este de 150 lei setul.

          Comentariu

          Procesare...