CUMPAR tevi si plasa gard

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • tibitu
    Incepator
    • 13.feb.2011
    • 7

    CUMPAR tevi si plasa gard

    Cumpar, tevi de 2,5m pentru a incropi un gard temporar. De asemenea am nevoie si de plasa de 2metri inaltime.

    Am nevoie de aproximativ 70 de tevi si 140 metri liniari. Doresc second hand datorita pretului, este un gard temporar vreau sa investesc minim. Bucuresti sau inprejurimi, asigur transportul. 0724.049939 - Tiberiu
  • Mircea_G
    Living Legend
    • 14.ian.2007
    • 12202

    #2
    Un depozit mare , de unde am tot cumparat , este pe centura orasului , la iesirea din Militari . De intrat cu masina se intra pe unde v-am desenat , pe linga autostrada .
    Fișiere Atașate
    Instalatii verificari-revizii gaze

    Comentariu

    • tibitu
      Incepator
      • 13.feb.2011
      • 7

      #3
      multumesc, luni ii fac o vizita mai mai ales ca e aproape de dr taberei

      Comentariu

      • tibitu
        Incepator
        • 13.feb.2011
        • 7

        #4
        Am incercat sa ajung la acest depozit. Am urcat pe a1, am incercat la iesirea dispre centura. Nu am gasit, am incercat la iesirea spre ciorogarla, acelasi rezultat imi puteti spune pe unde trebuie sa o iau mai exact? multumesc

        Comentariu

        • PowerMC
          Administrator
          • 02.mai.2007
          • 2237

          #5
          Aveti inca doua foto cu traseul catre depozitul sugerat de Mircea.

          In prima se vede traseul pe langa autostrata, cel marcat cu puncte rosii.
          Intrarea este putin dificila, se vede in foto 2, spre dreapta - paralel cu autostrada, imagine realizata de pe sensul de mers catre Bucuresti.
          Fișiere Atașate
          Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

          Community Manager MC

          Comentariu

          • tibitu
            Incepator
            • 13.feb.2011
            • 7

            #6
            acum am inteles, in prima poza de acum cateva zile, ma induce in eroare scrierea "bucharest" . Am luat-o ca directie de deplasare multumesc, ajung maine

            Comentariu

            Procesare...