Calcar macinat

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • Dan_Daniel
    Living Legend
    • 20.nov.2009
    • 1152

    Calcar macinat

    As avea si eu o intrebare, daca este cineva care stie si poate sa imi spuna de unde se poate cumpara "calcar macinat fin" cu granulometrie cuprinsa intre 0/2 si 0/8 mm, culoarea de preferinta alb-crem sau ocru ? M-ar interesa mai mult in zona jud. Timis, sau ma rog, zona de vest a tarii. Multumesc mult.
    Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.
  • Dan_Daniel
    Living Legend
    • 20.nov.2009
    • 1152

    #2
    Dar in alta zona a tarii, stie cineva, unde pot gasi acest calcar, de orice culoare sau nuanta ar fi, eventual marmura macinata cu granulometrie mica, sau praf de marmura?
    Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

    Comentariu

    • dumitrescu
      Membru marcant
      • 14.sep.2008
      • 330

      #3
      marmogranit.ro/produse industriale.html

      Comentariu

      • Dan_Daniel
        Living Legend
        • 20.nov.2009
        • 1152

        #4
        Aaaaaa, pe asta nu l-am gasit, si am cautat totusi.
        Multe multumiri, domnu' Dumitrescu, raman dator cu un bax de Bordeaux rosu.
        Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

        Comentariu

        • dumitrescu
          Membru marcant
          • 14.sep.2008
          • 330

          #5
          ai gasit acolo ce iti trebuia?

          Comentariu

          • Dan_Daniel
            Living Legend
            • 20.nov.2009
            • 1152

            #6
            Nu 100% ce cautam, dar este foarte bun si ce am gasit. Multumesc si raman dator.
            Daca vrei sa ai ceea ce multi altii nu au, trebuie sa faci ceea ce multi altii nu fac.

            Comentariu

            Procesare...