Tablouri canvas

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • Tablouri canvas
    Incepator
    • 30.iul.2012
    • 1

    Tablouri canvas

    Artmaniacs este un shop de creatie specializat in crearea si producerea tablourilor destinate decorarii caselor, birourilor si localurilor. Viata unei incaperi, acel element definitoriu care o diferentiaza de multe altele, este data de pata de culoare oferita de o creatie cu totul unica.
    Folosind procesul de imprimare a creatiei pe panza canvas, tabloului ii este oferit un aspect deosebit si, in acelasi timp, rezistenta la factorii ce pot duce in timp la deteriorarea acestuia.
    Pentru fiecare tablou, echipa Artmaniacs scrie o noua poveste, asigurand astfel originalitatea fiecarei creatii si efectul pe care-l va avea aceasta asupra celor care o vor privi.

    Fiecare contrast de culoare este o noua poveste, un nou inceput care prin ochii artistului devine proiectie a realitatii pe panza creatiei. Fie ca vorbim despre amestec de culori, sau amalgam de imaginatie si talent, artmaniacs este locul unde trecutul se imbina cu prezentul, locul unde arta poate uita de singura temere, si anume disparitia in timp a creatiei. Artmaniacs nu este doar un loc pe internet, ci o viziune: imbinarea tool-arta.

    Daca v-am trezit interesul pentru pasiunea noastra si daca doriti sa vedeti o parte din lucrarile echipei noastre, va rugam sa accesati website-ul www.artmaniacs.ro
  • Amtupeu
    Incepator
    • 10.mar.2013
    • 6

    #2
    Răspuns la: Tablouri canvas

    Din pacate site-ul nu va merge, si eram curios ce modele aveti!
    Eu unul dupa ce am renovat apartamentul am avut norocul sa gasesc acest site... de unde am putut sa-mi aleg si ptr dormitor si pentru bucatarie! Au o gramada de modele de tablouri canvas de o calitate superioara la preturi foarte ok!
    Ultima editare de Admin.MC; 22.mar.2013, 14:59. Motiv: publicitate nepermisa

    Comentariu

    • Admin.MC
      Membru Marcant
      • 05.dec.2005
      • 974

      #3
      Re: Răspuns la: Tablouri canvas

      Postat în original de Amtupeu
      Din pacate site-ul nu va merge, si eram curios ce modele aveti!
      Eu unul dupa ce am renovat apartamentul am avut norocul sa gasesc acest site... de unde am putut sa-mi aleg si ptr dormitor si pentru bucatarie! Au o gramada de modele de tablouri canvas de o calitate superioara la preturi foarte ok!
      De ce nu deschideti dvs un topic in care sa promovati site-ul respectiv?

      Comentariu

      • Amtupeu
        Incepator
        • 10.mar.2013
        • 6

        #4
        Răspuns la: Re: Răspuns la: Tablouri canvas

        ok, multumesc!

        Comentariu

        Procesare...