Cumpar vaselina pentru piese de plastic in miscare la turatii mari

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • klax
    Incepator
    • 02.oct.2012
    • 43

    Cumpar vaselina pentru piese de plastic in miscare la turatii mari

    Buna ziua,

    Stie cineva sa-mi spuna de unde as putea lua niste vaselina ca sa ung rotile dintate dintr-un robot de bucatarie ?

    Multumesc
  • intransingentul
    Membru Marcant
    • 26.iul.2012
    • 996

    #2
    Răspuns la: Cumpar vaselina pentru piese de plastic in miscare la turatii mari

    Postat în original de klax
    Buna ziua,

    Stie cineva sa-mi spuna de unde as putea lua niste vaselina ca sa ung rotile dintate dintr-un robot de bucatarie ?

    Multumesc
    De ce radem de greselile altora? Pentru ca nu sunt ale noastre.

    Comentariu

    • spik1
      Living Legend
      • 20.apr.2012
      • 2342

      #3
      Răspuns la: Cumpar vaselina pentru piese de plastic in miscare la turatii mari

      Despre ce robot este vorba ?
      In mod normal se poate pune vaselina obisnuita, se gaseste la orice magazin auto, la un vecin, prieten...

      Comentariu

      • klax
        Incepator
        • 02.oct.2012
        • 43

        #4
        Răspuns la: Cumpar vaselina pentru piese de plastic in miscare la turatii mari

        Postat în original de spik1
        Despre ce robot este vorba ?
        In mod normal se poate pune vaselina obisnuita, se gaseste la orice magazin auto, la un vecin, prieten...
        Este un Robot Philips. Nu cred ca e ok sa pun vaselina auto ... cred ca ataca piesele de plastic. Am veslina cu litiu/calciu pentru rulmenti, etc. da aia miroase, sincer nu as vrea sa pun asa ceva

        Comentariu

        • klax
          Incepator
          • 02.oct.2012
          • 43

          #5
          Răspuns la: Cumpar vaselina pentru piese de plastic in miscare la turatii mari

          Multumesc intransigentul. Cred ca am dat peste produsul asta prin sutele de cautari ce le-am facut pe google pentru vaselina asta

          Cred ca voi incerca sa iau de acolo, pentru ca local nu am gasit

          Comentariu

          • spik1
            Living Legend
            • 20.apr.2012
            • 2342

            #6
            Răspuns la: Cumpar vaselina pentru piese de plastic in miscare la turatii mari

            Vaselina siliconica.

            Comentariu

            Procesare...