Tranzitia de la oras la tara...

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • lmacsen
    Membru
    • 26.sep.2015
    • 298

    Răspuns la: Tranzitia de la oras la tara...

    Armatura din stanga pentru ce este?

    Comentariu

    • Temelye
      Living Legend
      • 23.apr.2014
      • 1344

      Răspuns la: Tranzitia de la oras la tara...

      Superb. Verdeata,oameni putini,liniste, aer curat. Devin nostalgic cind ma uit la pozele ce le-ai atasat. Urasc din ce in ce mai mult marile orase mai ales pt mizeria din aer ce sunt nevoit sa o inghit zilnic. Vizez cu ochii deschisi la situatia de a ma muta undeva la vreo 15-20 km de oras, dar din pacate e posibil sa ramina un simplu vis, avind in vedere situatia in care sunt prins. Sansele sunt mici sa reusesc,dar speranta moare ultima.
      Cele mai frumoase cabluri si tevi sunt cele care nu se vad

      Comentariu

      • Chroma
        Membru
        • 12.ian.2015
        • 120

        Răspuns la: Tranzitia de la oras la tara...

        Postat în original de lmacsen
        Armatura din stanga pentru ce este?
        niște panouri bordurate. a fost un fel de gardut provizoriu.

        Comentariu

        • Chroma
          Membru
          • 12.ian.2015
          • 120

          Răspuns la: Răspuns la: Tranzitia de la oras la tara...

          Postat în original de Temelye
          Superb. Verdeata,oameni putini,liniste, aer curat. Devin nostalgic cind ma uit la pozele ce le-ai atasat. Urasc din ce in ce mai mult marile orase mai ales pt mizeria din aer ce sunt nevoit sa o inghit zilnic. Vizez cu ochii deschisi la situatia de a ma muta undeva la vreo 15-20 km de oras, dar din pacate e posibil sa ramina un simplu vis, avind in vedere situatia in care sunt prins. Sansele sunt mici sa reusesc,dar speranta moare ultima.
          mulțumim! să știi că nu e imposibil. noi ne-am hotărât intr-o seară și... ne-am mutat. am separat și livada, de fapt am mărit puțin curtea. a ieșit binișor pt un începător. mai ales că am lucrat singur singurel. mai încet dar a ieșit
          Fișiere Atașate

          Comentariu

          • Temelye
            Living Legend
            • 23.apr.2014
            • 1344

            Răspuns la: Tranzitia de la oras la tara...

            Poate ar fi ok sa tai capetii de la plasa de gard, exista riscul de a-te accidenta in ei. Cit despre mutat linga oras poate o sa vina si la mine o zi.....
            Cele mai frumoase cabluri si tevi sunt cele care nu se vad

            Comentariu

            • Chroma
              Membru
              • 12.ian.2015
              • 120

              Răspuns la: Tranzitia de la oras la tara...

              e depozitată temporar. o mut in grădină să fac pt păsări o curticică. nu le mai las in livadă ca fac prostii. vor avea îngrădiți vreo 200mp. acolo pot face ce vor

              Comentariu

              • Chroma
                Membru
                • 12.ian.2015
                • 120

                Răspuns la: Tranzitia de la oras la tara...

                pregătesc tutori pt pomi, gard etc. am gasit să cumpăr ceva trunchiuri de salcâm pt foc și am ales din ei material pentru lucru. sparți, decojiti, ascuțiți. ii pun la adăpost până la primăvară, un tratament cu smoală dizolvată în motorina și.... cam atât.
                Fișiere Atașate

                Comentariu

                Procesare...