Reconfigurare camere

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • nicValeron
    Incepator
    • 30.mai.2008
    • 7

    Reconfigurare camere

    Buna ziua dragi membri,
    O sa va rog sa priviti fotografia atasata reprezentand casa mea(dimensiuni teren : lungime 18 metrii si latime 6 metrii) si in care am evidentiat utilitatile existente si amplasarea lor : gaze – inca nu am tras tevile de la consola stradala(am de la distrigaz aprobare pentru 2 focuri) , electricitate – locatia contorului electric si consola , iar la intrarea in curte caminul de apa unde este contorul de apa si canalizarea.
    Casa dispune momentan doar de electricitate(lumini si prize) si soba pe lemne pentru incalzire , neavand inca trase tevile de apa(pentru apa menajera si calorifere) si nici de canalizare deoarece am in plan reconfigurarea camerelor( si montarea de calorifere) si de aceea apelez la ajutorul dumneavoastra sa ma sfatuiti si pe mine unde:
    • ar trebui sa instalez centrala de gaze
    • ar trebui construita baia
    • ar trebui construita bucataria
    Multumesc.
  • VYS
    Living Legend
    • 19.aug.2005
    • 12977

    #2
    Nu exista restrictii privind reconfigurarea? Poti face aceeasi schita, putin mai mare si cotata?
    Cate persoane vor locui?
    VYS Blog DIY

    Comentariu

    • nicValeron
      Incepator
      • 30.mai.2008
      • 7

      #3
      Postat în original de VYS
      Nu exista restrictii privind reconfigurarea? Poti face aceeasi schita, putin mai mare si cotata?
      Cate persoane vor locui?
      Nu exista restrictii de configurare.

      Sper sa fie mai clara acum poza dupa ce ii dai zoom si am atasat si dimensiunile , daca la asta te refereai prin 'cotata'.

      In casa vor locui 4 persoane.

      Comentariu

      Procesare...