Caut meseriasi ridicare casa

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • vanu
    Incepator
    • 18.iun.2012
    • 2

    Caut meseriasi ridicare casa

    Buna ziua. Ma intereseaza si pe mine o echipa de meseriasi deoarece am in plan sa ridic o casa anul viitor si as vrea sa imi fac o idee c-am cat m-ar costa la rosu aceasta casa: http://www.soceram.ro/idol.php (doar manopera fara materiale)
    trimiteti oferte pe mail: zdornarazvan@yahoo.com
  • PowerMC
    Administrator
    • 02.mai.2007
    • 2237

    #2
    Răspuns la: Caut meseriasi ridicare casa

    In ce localitate?
    Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

    Community Manager MC

    Comentariu

    • vanu
      Incepator
      • 18.iun.2012
      • 2

      #3
      Răspuns la: Caut meseriasi ridicare casa

      In Timisoara.

      Comentariu

      • tudoral
        Incepator
        • 26.sep.2012
        • 27

        #4
        Răspuns la: Caut meseriasi ridicare casa

        Buna ziua ma numesc Alexandru Tudor si as dori sa va spun ca pentru o casa la rosu pretul este de 35E-mp,bineinteles depinde si de complexitatea proiectului.
        Daca doriti sa discutam pe aceasta tema ma puteti contacta la tel-0753065067
        O zi buna.

        Comentariu

        • ivan_turbinca
          Membru Marcant
          • 25.feb.2009
          • 494

          #5
          Răspuns la: Caut meseriasi ridicare casa

          In primu rand sa stea cineva cu ochii pe ei tot timpul,nu te imprietenesti cu ei si pastrezi tonul autoritar,nu le dai atentii(mici bere mancare) ca nici tie nu iti da seful la servici,verifica ce lucrari au mai facut inainte,nu dai bani in avans decat calculat % din valoarea totala.(ai facut o camera azi,reprezinta 10 % din 1000 de lei,primesti 100 lei) Nu imprumuti bani.Semnezi cu ei si cu martori,un contract de mana cu semnaturile lor si cu martori,plus inregistrare video-audio car eiti vor folosi cu siguranta la un eventual proces civil cu ei.




          Astea trebuie sa le ai in vedere in cazul in care te bagi in asa ceva.Asculta de unul patit

          Comentariu

          Procesare...