Caut urgent meserias refacere sapa

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • stefanno
    Incepator
    • 24.mar.2007
    • 11

    Caut urgent meserias refacere sapa

    Doresc turnarea unei sape autonivelante pentru o camera cu suprafata de 13 mp, eventual si scoaterea sau repararea sapei existente care prezinta multiple crapaturi. Este vorba de un apartament din Bucuresti, zona Pantelimon.
  • nelu1976
    Incepator
    • 24.aug.2009
    • 18

    #2
    Răspuns la: Caut urgent meserias

    Daca mai aveti si alte reparatii de facut,montare parchet etc. ma ofer sa va ajut.spun asta deoarece locuiesc la 6o de km de Bucuresti si manopera sapei nu acopera drumul.0730354671.stima!

    Comentariu

    • Patrasc Gabriel
      Incepator
      • 12.feb.2012
      • 5

      #3
      Răspuns la: Caut urgent meserias

      130 ron manopera 0765161937

      Comentariu

      • tudoral
        Incepator
        • 26.sep.2012
        • 27

        #4
        Răspuns la: Caut urgent meserias refacere sapa

        Locuiesc in zona pantelimon si daca doriti sa colaboram ma puteti contacta la tel-0753065067.

        Comentariu

        • catalina daroti
          Incepator
          • 08.dec.2012
          • 1

          #5
          Răspuns la: Caut urgent meserias refacere sapa

          Buna,
          Eu am refacut luna trecuta intreaga casa, instalatia electrica, termica, pardoseala, gresie, faianta...absolut tot.
          Am gasit pe net un anunt al unei companii (zoomcall, firma care da informatii si intermediaza gratuit) pe care i-am contactat la nr 021/9257, si mi-au trimis prin sms foarte rapid pentru fiecare problema cate 5 nr de telefon ale prestatorilor, nu am apucat sa ii sun deoarece am aflat cu uimire ca nr meu de tel a fost comunicat si meseriasilor.
          Am fost sunata de catre acestia si am putut sa imi negociez pretul si sa gasesc cea mai buna varianta pentru ce am avut nevoie.

          Comentariu

          Procesare...