Brasov: Caut echipa de renovare apartament vechi

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • valentinf
    Incepator
    • 05.ian.2018
    • 2

    Brasov: Caut echipa de renovare apartament vechi

    Buna ziua stimati profesionisti,

    In luna mai 2018 vreau sa incep renovarea unui apartament vechi din Brasov si caut o echipa care sa preia si sa duca la bun sfarsit intreaga lucrare de modernizare / renovare.

    Ca va pot spune despre apartament:
    - Etajul 2 din 2 in Brasov
    - 80 de metri patrati locuibili in 3 camere
    - structura de caramida in casa veche

    Ce trebuie facut:
    - trebuie adus totul "la rosu" si refacut: instalatii electrice, sanitare, pusa incalzire centrala, daramate sobele, puse termopane, podele, zugravit.
    - in hol, bucatarie si baie se pune gresie
    - toate tevile si instaltiile sanitare vor fi puse in perete / podea (nu pe dinafara)

    Deci, totul nou, mai putin:
    - usile se pastreaza aproape toate, trebuie raschetata toata vopseaua veche si reconditionate
    - parchetul din cele 3 camere se pastreaza in totalitate si se completeaza in locul unde se darama sobele de teracota. La final, parchetul trebuie slefuit si lustruit.


    Firma / echipa pe care o caut trebuie sa fie de incredere, nu se bea alcool la munca (nu, nici bere) & rog sa imi prezentati lucrari de referinta.
    Puteti viziona apartamentul in februarie, daca ne intelegem la parametrii generali.

    Astept intrebarile d-voastra si o oferta de pret + la ce durata estimati lucrarea. Va multumesc anticipat.
  • COSTEL R.
    Incepator
    • 05.ian.2018
    • 2

    #2
    Răspuns la: Brasov: Caut echipa de renovare apartament vechi

    Buna ziua am atasat cateva lucrari executate de mine sper sa va fie de folos,sant persoana fizica nu firma,in ceea ce priveste un pret daca doriti zilele urmatoare o sa va trimit aproximativ un pret avand in vedere ca suprafata data de dvs.este pe amprenta totala nu pe suprafete defalcate pe incaperi,in ceea ce priveste bautura sant anti alcool nu beau defel.sper sa va fie de ajutor ceea ce v am trimis,Cu multa consideratie si respect Costel Rusu tel.0732884650.MA PUTETI CONTACTA ORICAND CU INCREDERE.
    Fișiere Atașate

    Comentariu

    • doru_marciuc
      Living Legend
      Expert amenajari
      • 01.oct.2012
      • 1393

      #3
      Răspuns la: Brasov: Caut echipa de renovare apartament vechi

      Nici macar bere cu suc?!.

      Comentariu

      • COSTEL R.
        Incepator
        • 05.ian.2018
        • 2

        #4
        Răspuns la: Brasov: Caut echipa de renovare apartament vechi

        Buna dimineata .foarte rar o bere la un gratar cu amici si asta cand am timp.va doresc o zii buna.

        Comentariu

        • Vlgh
          Incepator
          • 30.aug.2014
          • 32

          #5
          Răspuns la: Brasov: Caut echipa de renovare apartament vechi

          Executăm lucrări la roșu, pivnițe, amenajări interioare și exterioare, decorative, etc.
          Prețuri avantajoase!
          Telefon - 0751 162 277

          Asta e anunțul băieților care m-au scos de multe ori din impas. Despre bere nu garantez, dar pot garanta că fac treabă bună și cu siguranță nu exagerează cu berea!

          Comentariu

          • doru_marciuc
            Living Legend
            Expert amenajari
            • 01.oct.2012
            • 1393

            #6
            Răspuns la: Brasov: Caut echipa de renovare apartament vechi

            Postat în original de COSTEL R.
            Buna dimineata .foarte rar o bere la un gratar cu amici si asta cand am timp.va doresc o zii buna.
            E cam subțire dar mai bine decât deloc. Spor! O zi bună!

            Comentariu

            Procesare...