Firma de construcții care construiește prin credit ipotecar

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • VYS
    a răspuns
    Postat în original de TGeorge
    Mă interesează să-mi construiesc casa și neavând posibilitatea financiara trebuie sa apelez la un credit. Dacă sunt constructori care ma pot ajuta,aștept și oferte de preț pentru metrul patrat roșu,cat și cheie .
    Mulțumesc!
    Cand vrei sa construiesti si nu ai posibilitate financiara apelezi la carca proprie, te zbati, inveti si construiesti in regim propriu, cu mana ta sau cu mesteri locali. In niciun caz nu apelezi la credite care inseamna cresterea costurilor, nu discutam de o investitie.
    Cu atat mai putin un credit cu costuri mai ridicate, asa cum sunt ele de la institutii mai putin bancare.

    Lasă un comentariu:


  • dmih
    a răspuns
    @Seni: il ajuta cu un credit. E reclama la un IFN, vezi ca are link in text.

    Oricine este interesat de genul asta de imprumuturi sa caute bine recenzii inainte.

    Iar textul pare a fi traducere automata din engleza.

    Lasă un comentariu:


  • Seni
    a răspuns
    Postat în original de millerflorian
    Sincer să fiu, mi se pare că vă pot ajuta să rezolvați această problemă, deoarece în mod clar trebuie să aflați mai multe despre imprumut online întrucât, din câte știu, au o reputație destul de bună în acest domeniu și, prin urmare, sper că veți reuși și voi și totul va fi bine în această chestiune.
    millerflorian, n-am inteles nimic, cum poti ajuta omul?

    Lasă un comentariu:


  • millerflorian
    a răspuns
    Sincer să fiu, mi se pare că vă pot ajuta să rezolvați această problemă, deoarece în mod clar trebuie să aflați mai multe despre imprumut online întrucât, din câte știu, au o reputație destul de bună în acest domeniu și, prin urmare, sper că veți reuși și voi și totul va fi bine în această chestiune.
    Ultima editare de millerflorian; 25.aug.2023, 14:10.

    Lasă un comentariu:


  • Firma de construcții care construiește prin credit ipotecar

    Mă interesează să-mi construiesc casa și neavând posibilitatea financiara trebuie sa apelez la un credit. Dacă sunt constructori care ma pot ajuta,aștept și oferte de preț pentru metrul patrat roșu,cat și cheie .
    Mulțumesc!
Procesare...