service aragaz bosch

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • RaduCA
    Living Legend
    • 09.oct.2005
    • 6360

    #16
    Daca butoanele sint cauzatoare de intirzieri in a lansa invitatiile, sint sigur ca vom gasi pe forum pe cineva capabil sa "sunteze" programarea cuptorului!
    De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
    În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

    Comentariu

    • Sash
      Incepator
      • 03.dec.2006
      • 83

      #17

      Daca nu se pot repara butoanele cred ca ma izgoneste sotul din bucatarie... la cat am insistat ca vreau aragazul asta...sper sa nu se ajunga la suntarea programarii...
      In alta ordine de idei...avand in vedere ca o perioada de timp nu mai pot face fripturi am auzit ca cineva isi construieste gratar

      Comentariu

      • PowerMC
        Administrator
        • 02.mai.2007
        • 2210

        #18


        Unele lucruri se potrivesc mai bine decat ne asteptam.
        Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

        Community Manager MC

        Comentariu

        • RaduCA
          Living Legend
          • 09.oct.2005
          • 6360

          #19
          Postat în original de Sash
          Daca nu se pot repara butoanele cred ca ma izgoneste sotul din bucatarie [...]
          In acest caz, inclin sa cred ca nu a fost un simplu accident, ci unul premeditat.

          Postat în original de Sash
          [...] avand in vedere ca o perioada de timp nu mai pot face fripturi, am auzit ca cineva isi construieste gratar
          Sinteti invitata mea, dar din pacate e doar in stadiul de proiect.
          De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
          În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

          Comentariu

          Procesare...