Limitatoare de viteza

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Robert79
    Membru
    • 08.mar.2007
    • 146

    Limitatoare de viteza

    Avand in vedere faptul ca in sfarsit beneficiez si eu de o strada asfaltata precum si faptul ca s-a ajuns la o viteza de deplasare supersonica pe aceasta strada , am ajuns la concluzia ca trebuie sa fac orice pentru a fi montate limitatoare de viteza de cauciuc pe respectiva strada . Daca cunoasteti procedura si conditiile necesare montarii acestora ........
    Multumesc
    Invata si din greselile altora, nu vei avea timp sa le faci tu pe toate !
  • Bogdan Dinu
    Incepator
    • 01.ian.2008
    • 13

    #2
    te pot ajuta

    Lucrez la firma care le produce. Te rog sa-mi trimiti Email la bogmada @yahoo.com ca sa te pun in tema cu limitatoarele de viteza (eventual e-mail-ul tau sa te contacteze colegii mei de la vanzari).

    Comentariu

    • Mircea G
      Living Legend
      • 14.ian.2007
      • 12085

      #3
      Re: Limitatoare de viteza

      Postat în original de Robert79
      Avand in vedere faptul ca in sfarsit beneficiez si eu de o strada asfaltata precum si faptul ca s-a ajuns la o viteza de deplasare supersonica pe aceasta strada , am ajuns la concluzia ca trebuie sa fac orice pentru a fi montate limitatoare de viteza de cauciuc pe respectiva strada . Daca cunoasteti procedura si conditiile necesare montarii acestora ........
      Multumesc
      Stai linistit si ia legatura cu firma care a lucrat pe strada . Din cite stiu proiectul prevede si limitatoare . Pina una alta nu parcati masinile doar pe o parte , nu faceti pista de " zbor " .
      Instalatii verificari-revizii gaze

      Comentariu

      Procesare...