Mesterii de care sa va feriti

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi

  • luka
    a răspuns
    TOT EU

    PROBLEMA ESTE CA DE CELE MAI MULTE ORI BENEFICIARUL.......VRAND SA CHELTUIE MAI PUTIN PLATESTE DUBLU SARACUL.........SI NU AM MOTIV SA MA OFTIC .........

    Lasă un comentariu:


  • Basturea
    a răspuns
    stai linistit ca nu toata lumea se baga ..asa ca o sa mai ai ceva de munca daca te pricepi..si nu te mai oftica ca si altii pot face si nu trebuie sa te plateasca pe tine sau altii

    Lasă un comentariu:


  • tanasie
    a răspuns
    Stai linistit nu-ti fura nimeni meseria, daca este de calitate dar mai sint printre noi si oameni mai "amarasteni" care chiar nu-si pot permite si incearca sa faca asa cum pot, chiar daca dureaza mai mult si experimenteaza pina le reuseste.

    Lasă un comentariu:


  • luka
    a creat un topic Mesterii de care sa va feriti

    Mesterii de care sa va feriti

    Daca ma deranjeaza ceva.......ma deranjeaza faptul ca ,noi romanii vrem sa le facem pe toate.Inteleg foarte bine ca e scump sau persoanele respective care v-ar putea amenaja interiorul nu prezinta incredere dar totusi lasati pe cei abilitati sa va faca amenajarile.Mai cautati.........Eu lucrez in domeniu si nu de putine ori BENEFICIARII nu mai reuseau sa termine "PORCARIILE" pe care le incepusera din diverse motive dar cel mai des intalnit era ca chiar nu se pricepeau la asa ceva .DAVID DESIGN AVEA MARE DREPTATE. Am citit intrebari de genul ....o scafa rotunda cum se face?????.... ROMANI TREZITIVA!!!!!!!!!!
Procesare...