Lucrari in alama si fier forjat

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Kaa
    Incepator
    • 14.mar.2010
    • 16

    Lucrari in alama si fier forjat

    Am tot incercat sa contactez administratorii acestui forum, insa fara succes. Detin o firma ce produce manual elemente din fier forjat si alama, as fi vrut sa deschid un topic in aceasta comunitate in care sa postez poze cu lucrarile realizate, insa as fi vrut sa am o aprobare pentru a evita posibile sanctiuni.

    Intr-o oarecare masura as face si publicitate la firma, insa nu asta este scopul meu. Forumul acesta este unul pentru discutii si sfaturi despre cum iti poti construi casa in regim propriu si la un pret mai redus, lucrarile noastre sunt destinate in special caselor de "lux" sau cel putin la un pret mai ridicat. Cu alte cuvinte nu incerc si nici nu ma astept sa primesc comenzi de pe acest forum, m-am gandit ca ar fi o situatie win-win. Membrii acestui forum ar vedea modele si design-uri iar noi am fi putut obtine posibile sfaturi de dezvoltare.


    Multumesc si astept un raspuns daca se poate. O zi buna!
    Vrum, Vruuuuuuuummmmm.........!
  • PowerMC
    Administrator
    • 02.mai.2007
    • 2237

    #2
    Răspuns la: Lucrari in alama si fier forjat

    Eu nu am primit nici un mesaj de la dvs. astfel ca nu stiu cu cine ati incercat sa discutati, dintre administratorii forumului.
    Exista mai multe variante prin care puteti prezenta lucrarile personale si pot fi posturi simultane. De exemplu puteti deschide un topic, pe o zona potrivita a forumului, unde vom discuta aspectele tehnice, vom putea admira si detali modul de executie a uno rlucrari pe care o sa ni le prezentati in fotografii si alte probleme specifice legate de tema propusa. In acelasi timp, puteti posta in aria Caut Meserias! http://www.misiuneacasa.ro/forum/for...-Caut-meserias! , un anunt despre lucrarile pe care le puteti presta doritorilor este permis de regulamentul forumului.

    Asadar, depinde de dvs. modul in care doriti sa discutam pe subiectul propus, noi suntem deschisi, trebuie doar sa respectam cele cateva reguli.
    Astept cu interes prezentarea si discutiile legate de lucrarile pe care le executati.
    Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

    Community Manager MC

    Comentariu

    • Kaa
      Incepator
      • 14.mar.2010
      • 16

      #3
      Răspuns la: Lucrari in alama si fier forjat

      Dvs. v-am trimis un mesaj privat in urma cu cel putin 6 luni, insa nu cred ca mai are mare importanta in acest moment.
      Ca sa pot posta un anunt, din cate imi amintesc din regulament ar trebui sa platesc un abonament, iar acest lucru nu prea sunt dispus sa-l fac in conditiile de fata. Ma refer la motivul pe care l-am amintit si mai sus - utilizatorii acestui forum nu sunt chiar "publicul" nostru, deci un anunt platit in acest sens ar fi destul de improbabil.

      Nu am timpul necesar pentru a prezenta itinerariul lucrarilor, ma gandeam mai mult la a posta poze cu lucrarile finalizate. Pe langa asta, ma gandeam ca as putea "educa" piata, intr-un oarecare fel, pentru ca exista o confuzie enorma in acest sens..
      De altfel, o alta problema ar fi pozele. As vrea daca se poate sa am permisiunea de a atasa logo-ul siteului(producator) pe aceste poze pentru a evita "insusirea" fara drept de catre anumiti indivizi, cum s-a intamplat in trecut.
      Daca nu va deranjeaza si este totul in regula, puteti muta acest subiect in aria potrivita, urmand ca eu sa continui cu postarile.



      LE: Pentru a compensa cat de cat, as putea include un link in pagina firmei. Siteul nu este prea dezvoltat, are PR1 si o autoritate de 39, insa...
      Vrum, Vruuuuuuuummmmm.........!

      Comentariu

      • PowerMC
        Administrator
        • 02.mai.2007
        • 2237

        #4
        Răspuns la: Lucrari in alama si fier forjat

        Regulamentul sectiunii CAUT MEserias este in linkul http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...meserias!-quot
        Este destul de clar si nu aminteste de vreun cost.
        Deschidere aunui topic care nu isi doreste sa fie unul publicitar s epoat eface, postati foto si va garantez ca vor exista intrebari legate de materialele prezentate, cel putinpentru a lamuri sau asa cum spuneti dvs., "educa" piata. Nu vad necesara prezenta adresei web in topice, daca doriti puteti sa v-o definiti la profil. Pozele pot purta un watermark insa depinde ce elemente includeti in acesta, un nume scurt sau un semn distinctiv pot fi acceptate.

        P.S. Eu unul nu imi amintesc sa fi primit vreun MP, posibil sa se fi suprapus cu perioada cat am schimbat platforma. De regula, raspund la intrebari sau le directionez mai departe, indiferent daca este un raspuns afirmativ sau negativ.
        Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

        Community Manager MC

        Comentariu

        Procesare...