Caut mester bun si ieftin

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

  • Avatar Vizitator
    Vizitatorul a răspuns
    Cel mai bun mester si ieftin esti chiar tu .Invata ,cere sfaturi pe chat si ai sa fii surprins ce lucruri stii sa faci .Dureaya mai mult dar iese ca lumea.

    Lasă un comentariu:


  • Petrica
    Vizitatorul a răspuns
    Draga Sabina,Nu o sa gasesti nici odata "mesteri"care sa-ti lucreze calitativ si ieftin.

    Lasă un comentariu:


  • sabina
    a creat un topic Caut mester bun si ieftin

    Caut mester bun si ieftin

    am luat o garsoniera care nu arata foarte bine, iar de instalatii ... nu mai vorbesc.
    problema e ca am dat toti banii pe ea si mi-am cumparat in timp si obiectele sanitare, gresia si faianta, de la niste depozite, etc. si nu mai am prea multi pt manopera.
    am dat cateva tel la mesteri din ziar si m-am speriat de preturile pe care le practicau.
    mai exact, pe instalarea wc, chiuveta, cada in baie si chiuveta de buc, pus robineti cu bila au cerut intre 3 si 6 mil iar pt gresie si faianta au cerut intre 120 si 150 de mii/metru.

    stiam de 100.000/metru pt pus gresie si faianta si ma asteptam la vreo 2 mil pt montarea obiectelor sanitare, dar asa...

    pe de alta parte, ma gandesc ca ar fi mai bine sa am niste recomandari, sa stiu ce fel de mester e respectivul....

    va rog sa imi recomandati un om de care sa fi fost multumiti, priceput si care nu se arunca la bani.
    as vrea sa ma apuc de treaba de luni ca nu ajuta prea mult frigul de afara...
Procesare...