Soricei in vizita

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi

  • VYS
    a răspuns
    Wrong... cea mai la moda metoda este sa va faceti firma de specialitate cu fonduri EUROPENE.... pleaca soarecele de frica la anuntul infiintarii firmei ....

    Lasă un comentariu:


  • muale
    a răspuns
    Postat în original de MaistrulMax
    Vreau o metoda, demna de cetatean UE, pentru a prinde un soarece domestic. Cine ma poate ajuta ?

    Cea mai UE-istica solutie este sa il convingeti sa plece. Convingerea e cea mai buna metoda (...doar asa a scapat-o si Bula pe sor'sa de la viol)

    Lasă un comentariu:


  • alexis
    a răspuns
    Postat în original de MaistrulMax
    Vreau o metoda, demna de cetatean UE, pentru a prinde un soarece domestic. Cine ma poate ajuta ?
    Adica sa-l prindeti si sa-i dati drumul in natura sau sa-i oferiti o moarte europeana prin adormire si ....?
    Metoda cu castronul si cu nuca o stiti?

    Lasă un comentariu:


  • Mina
    a răspuns
    Daca nu va place solutia -sado-maso- cu lipiciul (doar ca este si de succes), cea mai "blanda" este cea cu castronul si nuca.

    Lasă un comentariu:


  • Maestrul Max
    a răspuns
    Vreau o metoda, demna de cetatean UE, pentru a prinde un soarece domestic. Cine ma poate ajuta ?

    Lasă un comentariu:


  • VYS
    a răspuns
    invers...am vazut eu in desene animate ca elefantu se sperie de soricei
    Pentru DISTRO-IZOLARE este ca noi.

    Pentru SOBO-IZOLARE este ca tine.

    Lasă un comentariu:


  • muale
    a răspuns
    Postat în original de viorel.stanculescu
    Postat în original de MaistrulMax
    Moamaaaa !!! trei pagini de discutie pentru un biet soarece. Ce faceam daca era discutia despre un elefant de exemlu ?
    Il puneam sa fuga dupa soarecele lui Muale
    invers...am vazut eu in desene animate ca elefantu se sperie de soricei

    Lasă un comentariu:


  • VYS
    a răspuns
    Postat în original de MaistrulMax
    Moamaaaa !!! trei pagini de discutie pentru un biet soarece. Ce faceam daca era discutia despre un elefant de exemlu ?
    Il puneam sa fuga dupa soarecele lui Muale

    Lasă un comentariu:


  • Maestrul Max
    a răspuns
    Moamaaaa !!! trei pagini de discutie pentru un biet soarece. Ce faceam daca era discutia despre un elefant de exemlu ?

    Lasă un comentariu:


  • VYS
    a răspuns
    Dezamagire

    e deja in drum spre rai...groapa de gunoi
    La sugestia unui prieten care dorea sa vada "sange", sunt si eu dezamagit ca nu putem vedea o poza de acest gen .

    Lasă un comentariu:


  • muale
    a răspuns
    Postat în original de LucianDr.
    Mama ce captura! Bine ca l-ai prins. Mai pune ceva lipici pe el sau silicon si arunca-l la bena si sa fi sugur ca nu mai scapa, numai daca fratii lui o sa-i aduca de mancare si grija mare sa nu se faca de 50 de cm (fara coada) ca apoi sa vezi tu RAZBUNARE.
    e deja in drum spre rai...groapa de gunoi

    Lasă un comentariu:


  • LucianDr.
    a răspuns
    Mama ce captura! Bine ca l-ai prins. Mai pune ceva lipici pe el sau silicon si arunca-l la bena si sa fi sugur ca nu mai scapa, numai daca fratii lui o sa-i aduca de mancare si grija mare sa nu se faca de 50 de cm (fara coada) ca apoi sa vezi tu RAZBUNARE.

    Lasă un comentariu:


  • valeriu ciprian
    a răspuns
    daca il impaiezi?

    Lasă un comentariu:


  • muale
    a răspuns
    Postat în original de MaistrulMax
    O sa devii Mesterul Muale care o zideste pe Ana Mause.





    P.S. Te rog sa reduci dimensiunile foto ca arata prea fioros soarecele.

    pai nu am zis ca e gestanta!
    nu stiu cum sa reduc poza...am micsorat sa fie in limita de 100k dar vad ca si-a pierdut calitatea.
    soricelul este viu dar lipit pe o parte.nu ma lasa inima sa-l omor (daca il vedeam liber il calcam imediat)

    oricum nu scapa din lipiciul ala...e fantastic! ma gandeam sa pun restul tubului in lift sa vad cate perechi de pantofi prind

    o sa il arunc la ghena si din pacate moare el intr-un fel!


    TOPIC INCHIS!

    Lasă un comentariu:


  • Maestrul Max
    a răspuns
    O sa devii Mesterul Muale care o zideste pe Ana Mause.





    P.S. Te rog sa reduci dimensiunile foto ca arata prea fioros soarecele.

    Lasă un comentariu:

Procesare...