Zugravi grabiti

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • vladm
    Incepator
    • 08.sep.2006
    • 27

    Zugravi grabiti

    Am chemat un zugrav sa gletuiasca camera iar de dat cu lavabila o voi face eu, dar in ciuda faptului ca am luat un bidon de 10 L de amorsa Ceresit CT 17, el a zis merge si fara gletuirea , deci am si ramas cu bidonul de amorsa, daca e cineva din Timisoara s iare nevoie de 10 litri de CT 17 sa imi zica.

    Numai bine, Vlad Marcu
  • Maestrul Max
    Living Legend
    • 28.iul.2006
    • 6877

    #2
    Re: Zugravi grabiti

    Postat în original de vladm
    Am chemat un zugrav sa gletuiasca camera iar de dat cu lavabila o voi face eu, dar in ciuda faptului ca am luat un bidon de 10 L de amorsa Ceresit CT 17, el a zis merge si fara gletuirea , deci am si ramas cu bidonul de amorsa, daca e cineva din Timisoara s iare nevoie de 10 litri de CT 17 sa imi zica.

    Numai bine, Vlad Marcu
    Ce sa-i faci daca sa grabit omul si nu a vrut sa astepte uscarea amorsei.
    In locul tau ii dadeam doar jumatate din manopera deoarece nu a executat toate lucrarile necesare.
    Cu stima.

    Comentariu

    • Mihaita_murarasu
      Incepator
      • 12.nov.2006
      • 2

      #3
      Vopseli pentru fonta

      Stie cineva cu ce pot sa vopsesc o cada de fonta? Va rog mult dati-mi un mesaj privat daca stiti deoarece sunt mai incepator. Va rog mult urgent!!!!

      Comentariu

      • VYS
        Living Legend
        • 19.aug.2005
        • 13008

        #4
        Re: Vopseli pentru fonta

        Postat în original de Mihaita_murarasu
        Stie cineva cu ce pot sa vopsesc o cada de fonta? Va rog mult dati-mi un mesaj privat daca stiti deoarece sunt mai incepator. Va rog mult urgent!!!!
        A mai fost discutat pe FORUM.
        Sunt kit-uri speciale de reconditionat emailul de la cada.

        O reconditionare nu va prelungi decat cu cativa ani viata vechii cazi.

        P.S. Mai bine o schimbi!
        VYS Blog DIY

        Comentariu

        Procesare...