Constructii case

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • mgh151278
    Incepator
    • 31.mai.2007
    • 93

    Constructii case

    cred ca ar fi foarte util pentru toti care isi construiesc ceva (o casa, o anexa, orice) acest subiect. Am putea discuta pe tema asta si ne-am putea ajuta reciproc cu sfaturi si intamplari fericite sau mai putin fericite pe timpul constructiei cu diversi "meseriasi".
    ?!
  • maria predescu
    Incepator
    • 04.sep.2007
    • 38

    #2
    Firma pt. mansardare

    Pentru o mansardare as dori o firma serioasa

    Comentariu

    • mgh151278
      Incepator
      • 31.mai.2007
      • 93

      #3
      E foarte greu sa gasesti asa ceva. Tocmai de aceea as dori sa apara acest subiect. Initial ti se promit multe, dar ... si de multe ori noi nu stim exact ce sa le cerem si fac ei in asa fel incat sa iasa cel mai bine pentru ei.
      Multa bafta! Eu imi fac casa cu o firma, dar vreau sa vad ce fac si apoi pot sa o recomand sau nu.
      ?!

      Comentariu

      • maria predescu
        Incepator
        • 04.sep.2007
        • 38

        #4
        Postat în original de mgh151278
        E foarte greu sa gasesti asa ceva. Tocmai de aceea as dori sa apara acest subiect. Initial ti se promit multe, dar ... si de multe ori noi nu stim exact ce sa le cerem si fac ei in asa fel incat sa iasa cel mai bine pentru ei.
        Multa bafta! Eu imi fac casa cu o firma, dar vreau sa vad ce fac si apoi pot sa o recomand sau nu.
        Draga mgh,iti multumesc pt. promptitudine.
        Poate acest forum va promova firme serioase si care se vor bucura de recomandarile noastre.
        Este si acesta un argument in plus sa frecventam aces forum.
        Iti doresc succes si sa-mi dai vesti bune dar daca se poate cat mai repede!

        Comentariu

        Procesare...