SARBATORI FERICITE !

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • Cherubino
    Living Legend
    • 10.iul.2006
    • 1683

    SARBATORI FERICITE !

    STIMATI DOMNI FORUMISTI SI STIMATE DOMNITE FORUMISTE,
    AVAND IN VEDERE CA AZI ESTE ULTIMA DATA CAND INTRU PE FORUM IN 2007,AS DORI,IN NUMELE MEU SI AL SOTIEI MELE,CARE ESTE SI EA FORUMISTA CU NICK-NAME-UL danutza_doctoritza SA VA MULTUMESC PENTRU SFATURILE SI IDEILE PE CARE LE-AM PRIMIT INTOTDEAUNA ATUNCI CAND AM AVUT NEVOIE.CU OCAZIA CELEI MAI FRUMOASE PERIOADE DIN AN,ACEEA A SARBATORILOR DE IARNA,VA DORIM TUTUROR SARBATORI FERICITE CU BUCURII,LINISTE IN SUFLETE SI BELSUG PE MASA ALATURI DE TOTI CEI DRAGI VOUA,MULTA SANATATE SI UN AN NOU IN CARE SA VI SE IMPLINEASCA TOATE DORINTELE RAMASE NEIMPLINITE PANA ACUM,PRECUM SI CELE CARE VOR VENI.
    LA MULTI ANI TUTUROR !
    LARGO AL FACTOTUM
  • Tezeu
    Membru
    • 10.sep.2007
    • 100

    #2
    Si eu tin sa multumesc tuturor "forumistilor",
    Si le urez:
    Un an mult mai bun ca acesta si SANATATE din belsug!

    Comentariu

    • ear1976
      Living Legend
      • 09.aug.2007
      • 1036

      #3
      CRACIUN FERICIT tuturor forumistilor si UN AN NOU CU BUCURIE CAT MAI MULTE REALIZARI!
      ratzele se trag din camioane

      Comentariu

      • aura62
        Incepator
        • 04.mai.2007
        • 80

        #4
        Sarbatori cu bucurie, speranta in suflet, iubire adevarata si impliniri pe toate planurile!
        Sa va bucurati de tot ce ati realizat in cursul acestui an, sa invatati din greseli, sa mergeti mai departe cu optimism... sa nu incetati sa visati, sa credeti si sa luptati pentru ceea ce va doriti.
        Profitati la maxim de sarbatori, distrati-va cum nu ati mai facut-o pana acum si indrazniti sa tintiti cat mai sus anul viitor!
        Un nou an, un nou inceput, de 1000 de ori mai multe bucurii, alaturi de cei ce conteaza in viata voastra!
        Va multumesc tuturor pentru sfaturile date atunci cand aveam mare nevoie de ajutor.
        CRACIUN FERICIT si ANUL 2008 sa va indeplinesca toate dorintele!

        Comentariu

        Procesare...