Loc de dat cu CAPUL

Adună
Acesta este un topic important.
X
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • pitonul
    Living Legend
    • 28.nov.2006
    • 1015

    Postat în original de Maistrul Max
    ...................... Ioc, in schimb avea la dispozitie imblanzitorul... ciomagul. Facea ea, femeia, dupa petit pe instalatia HiFi insa dupa acea era numa buna si fara ifose.
    Nu sunt de acord cu utilizarea armelor in seducerea unei femei , decat numai in cazul in care aceasta participa la un spectacol oferit de barbati la manuirea unor arme ( la vanatoare sau tir sportiv ) , iar prin maiestria dovedita de barbat si calitatea armelor lui femeia ar putea fi impresionata...sa-l aleaga dintre ceilalti barbati.
    Eu cred ca femeile au si ele niste idealuri in a alege perechea. In primul rand ele vor sa se simta atrase de el , apoi vor sa se simta cu viitorul cat de cat asigurat de capacitatea de supravietuire identificata la barbat prin intuitia lor feminina fulgeratoare. Dragostea la ele apare intuitiv datorita polarizarii emisferei drepte a creierului ( emisfera artei si creatiei) din cauza impresiei puternice create de barbat si este lasata sa se dezvolte ca sentiment prin inhibarea emisferei stangi ( logice ). Atunci cand apare dragostea pentru pereche , cel ( cea ) indragostit (a ) nu mai tine cont de logica si de multe ori face lucruri pe care nu le-ar fi facut daca nu era indragostit ( a ). Se mai numeste intrarea in "saptamana oarba".

    Ca punct de target in rezolvarea problemei presupun ca ar fi deci :
    " impresionarea puternica in sens pozitiv a femeii de cucerit "
    Urmeaza apoi intrebarea : " Cum ? "
    Raspunsul :
    Prin etalarea unor calitati si actiuni si dovezi masculine dominante ce ar semnifica interesul de a o avea pereche. Adica femeia trebuie tratata ca o femela careia i se aplica curtarea. Metodele le putem stabili...Cine incepe ?
    Pitonul Constructor
    :\ An idea can change our World into Heaven or Hell , depend if it is used properly or not ! But ,without ideas we are already in house of the Death / P

    Comentariu

    • pitonul
      Living Legend
      • 28.nov.2006
      • 1015

      Buna ziua !
      Scuzati-ma domnisoara ,fiti amabila , sunt nou venit in oras...ati putea sa-mi aratati unde stati ?
      Pitonul Constructor
      :\ An idea can change our World into Heaven or Hell , depend if it is used properly or not ! But ,without ideas we are already in house of the Death / P

      Comentariu

      • Seni
        Living Legend
        • 05.mar.2006
        • 3526

        cata amabilitate.....

        Comentariu

        • Mircea_G
          Living Legend
          • 14.ian.2007
          • 12204

          Postat în original de seni
          cata amabilitate.....
          .....si subtilitate ! Poate se alege cu o geanta in cap !
          Instalatii verificari-revizii gaze

          Comentariu

          • alex virtual
            Living Legend
            • 19.mai.2007
            • 1440

            Postat în original de MIRCEA MAXIMG
            Postat în original de seni
            cata amabilitate.....
            .....si subtilitate ! Poate se alege cu o geanta in cap !
            SI CATEVA INJURATURI !!

            Comentariu

            • Seni
              Living Legend
              • 05.mar.2006
              • 3526

              doamnele ....... injura??

              Comentariu

              • alex virtual
                Living Legend
                • 19.mai.2007
                • 1440

                Postat în original de seni
                doamnele ....... injura??
                daca esti asa direct de ce nu ?

                Comentariu

                • Maestrul Max
                  Living Legend
                  • 28.iul.2006
                  • 6878

                  Postat în original de pitonul
                  Buna ziua !
                  Scuzati-ma domnisoara ,fiti amabila , sunt nou venit in oras...ati putea sa-mi aratati unde stati ?
                  -AUTOCENZURA-
                  Cu stima.

                  Comentariu

                  • alex virtual
                    Living Legend
                    • 19.mai.2007
                    • 1440

                    apropo ce e cu imaginea de la vatar? deja sunteti 2 !speriati lumea cu ele !

                    Comentariu

                    • Maestrul Max
                      Living Legend
                      • 28.iul.2006
                      • 6878

                      Nu Alex dar e timpul deja. Recunosc ca, personal, am obosit.
                      Cu stima.

                      Comentariu

                      • Mircea_G
                        Living Legend
                        • 14.ian.2007
                        • 12204

                        Postat în original de alex virtual
                        apropo ce e cu imaginea de la vatar? deja sunteti 2 !speriati lumea cu ele !
                        Ce nu pricepi ? ADIO !
                        Instalatii verificari-revizii gaze

                        Comentariu

                        • pitonul
                          Living Legend
                          • 28.nov.2006
                          • 1015

                          Postat în original de alex virtual
                          Postat în original de MIRCEA MAXIMG
                          Postat în original de seni
                          cata amabilitate.....
                          .....si subtilitate ! Poate se alege cu o geanta in cap !
                          SI CATEVA INJURATURI !!
                          Bine. Hai sa va vad pe voi pe fiecare dintre "critici" , cum abordati o femeie necunoscuta care va place ? Hai ca vad ca la critica sunteti buni... Cum faceti planul ? Hai , hai , curaj ! Oricum ceea ce am scris era o gluma citita prin ziare , personal nu am facut asemenea abordare unei femei , dar timpul nu e trecut , mai bine o geanta in cap decat frustrarea ca " frumusetea trece si pietrele raman " !
                          Doar nu va ganditi ca am iesit la agatzat !?? Nu , nu ! Iubesc deja ! Sunt iubit deja... dar asa ca printzip de distractie ...sa ne mai aducem aminte cum am fi facut sau sa vedem cum am face si sa stabilim niste parametri de interactiune ca sa putem rezolva problema : Ce vor femeile de la barbatii din ziua de azi ? Hai baieti , voi cum ati aborda o femeie ? Ganditi-va ca sunteti la diferite varste. Hai scrie careva ? Ma lasati singur cu toate femeile de pe aici ???
                          Pitonul Constructor
                          :\ An idea can change our World into Heaven or Hell , depend if it is used properly or not ! But ,without ideas we are already in house of the Death / P

                          Comentariu

                          • alex virtual
                            Living Legend
                            • 19.mai.2007
                            • 1440

                            eu in general nu abordez o femeie , astept sa fiu abordat de ea !
                            P.S. daca erau mai multe doamne si domnisoare care se implicau in subiectele de la " relaxare" sunt convins ca discutiile s-ar purta altfel ! noi sintem obligati sa presupunem ce ar raspunde reprezentantele sexului frumos iar de cele mai multe ori (in gandul nostru ) raspunsul e favorabil noua . insa realitatea e altfel !

                            Comentariu

                            • alex virtual
                              Living Legend
                              • 19.mai.2007
                              • 1440

                              Postat în original de Maistrul Max
                              Nu Alex dar e timpul deja. Recunosc ca, personal, am obosit.
                              eu am revenid doar ca am fost convins de voi , prietenii mei ! daca va retrageti , asa am sa fac si eu !

                              Comentariu

                              • Mircea_G
                                Living Legend
                                • 14.ian.2007
                                • 12204

                                Postat în original de alex virtual
                                eu in general nu abordez o femeie , astept sa fiu abordat de ea !
                                P.S. daca erau mai multe doamne si domnisoare care se implicau in subiectele de la " relaxare" sunt convins ca discutiile s-ar purta altfel ! noi sintem obligati sa presupunem ce ar raspunde reprezentantele sexului frumos iar de cele mai multe ori (in gandul nostru ) raspunsul e favorabil noua . insa realitatea e altfel !
                                Crezi ca nu sint si femei care comenteaza ce discutam noi ??? Doar aseara dupa discuti cu ledurile am auzit un -vai de capul vostru , ati gasit subiect de discutie la 12 noapte ....- .....ce sa intelegi din asta ???
                                Instalatii verificari-revizii gaze

                                Comentariu

                                Procesare...