Ce ati face daca luati marele premiu la 6\49 ?

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • alex virtual
    Living Legend
    • 19.mai.2007
    • 1440

    la asta ma gandesc si eu
    va salut!

    Comentariu

    • LucianDr.
      Living Legend
      • 06.feb.2006
      • 1142

      Gata s-au dus banii la Resita(dupa OTV-doar biletul cumparat de la Calarasi) poate sau la Calarasi, n-ar fi rau saptamana aceasta sa ia premiul unul dintre noi chiar dc. suma ar fi mai mica.

      P.S. Si acasa tot asa se vedea ecranul la mine (de la respectivul link). Captura de ecran a fost micsorata de mine deoarece spatiul este limitat doar la 500/500 de pixeli parca si rezolutia e cam slabuta. Cine are un monitor de 19" poate observa mai bine.
      I'm working for a better live!

      Comentariu

      • alex virtual
        Living Legend
        • 19.mai.2007
        • 1440

        Luciane eu m-as bucura si la 100 mil\vechi!(si nu cred ca sunt singurul)
        te salut!

        Comentariu

        • pitonul
          Living Legend
          • 28.nov.2006
          • 1015

          vizualizare pagina forum

          Postat în original de raduca
          .....
          Sa avem numai noi (Dl. Maistrul Max si eu) ceva probleme sau setari gresite? .....
          Umblati la setarile de rezolutzie monitor incercand o treapta superioara si apoi daca nu va convine marimea iconitzelor din browser sau alte iconitze setati DPI ( marime text ) mai mare.
          Prin incercari de "impacare" a celor doua , d.p.d.v. al acuitatzii oculare a fiecaruia dintre dvs., se poate obtzine vizualizarea paginii de pe forum la intreaga marime orizontala.

          Dar nu vad nici un forumist norocos la loto pe aici , nici 4 numere macar tragerea asta ?
          Pitonul Constructor
          :\ An idea can change our World into Heaven or Hell , depend if it is used properly or not ! But ,without ideas we are already in house of the Death / P

          Comentariu

          • LucianDr.
            Living Legend
            • 06.feb.2006
            • 1142

            Pai daca au venit (le-au asezat) una dupa alta...
            I'm working for a better live!

            Comentariu

            • RaduCA
              Living Legend
              • 09.oct.2005
              • 6451

              Re: vizualizare pagina forum

              Postat în original de pitonul
              Umblati la setarile de rezolutzie monitor incercand o treapta superioara si apoi, daca nu va convine marimea iconitzelor din browser sau alte iconitze, setati DPI (marime text) mai mare.
              Lucrez pe un notebook cu LCD de 15,4", cu rezolutia de 1280x800 (este la maxim din ce poate). In aceste conditii am avut acea problema de vizualizare la postul Dlui LucianDr.; ce pot sa-i fac mai mult?

              Postat în original de pitonul
              Dar nu vad nici un forumist norocos la loto pe aici, nici 4 numere macar la tragerea asta ?
              O fi din cauza rezolutiei monitorului Dvs.?
              De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
              În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

              Comentariu

              • pitonul
                Living Legend
                • 28.nov.2006
                • 1015

                Re: vizualizare pagina forum

                Postat în original de raduca
                Lucrez pe un notebook cu LCD de 15,4", cu rezolutia de 1280x800..... ce pot sa-i fac mai mult?

                .....O fi din cauza rezolutiei monitorului Dvs.?
                Ha, ha , cam mica rezolutzia. Mai incercatzi atunci sa utilizatzi text DPI mai mica decat actuala. Mai incercatzi si small icons si large icons. Vedetzi ca avetzi si " Custom " la unele setari.
                "Razi tu razi Harap alb" zise calul , dar monitorul meu "merge" cum vreau eu...( sic )

                Ar mai fi o solutzie.
                Mergetzi degraba la o agentzie loto apropiata si jucatzi mai ales numerele 10 ; 24 ; 7 ; 6 ; 8 ; 12 (0 )...
                Pitonul Constructor
                :\ An idea can change our World into Heaven or Hell , depend if it is used properly or not ! But ,without ideas we are already in house of the Death / P

                Comentariu

                • RaduCA
                  Living Legend
                  • 09.oct.2005
                  • 6451

                  Re: vizualizare pagina forum

                  Postat în original de pitonul
                  Postat în original de raduca
                  Lucrez pe un notebook cu LCD de 15,4", cu rezolutia de 1280x800..... ce pot sa-i fac mai mult?
                  [...] Mai incercatzi atunci sa utilizatzi text DPI mai mica decat actuala. [...]
                  "Razi tu razi Harap alb" zise calul, dar monitorul meu "merge" cum vreau eu... (sic)
                  Nu monitorul, cred ca e browser-ul cel care face diferenta. Nu-i asa ca folositi Internet Explorer-ul?

                  Postat în original de pitonul
                  Ar mai fi o solutzie.
                  Mergetzi degraba la o agentzie loto apropiata si jucatzi mai ales numerele 10 ; 24 ; 7 ; 6 ; 8 ; 12 (0 )...
                  Dupa cum vedeti la mine, numerele Dvs. au fost jucate si sint perimate; ar trebui sa joc ceva peste 12; 80; 80; 0 etc. (chiar daca e 6/49).
                  De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
                  În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

                  Comentariu

                  • alex virtual
                    Living Legend
                    • 19.mai.2007
                    • 1440

                    joacate cu astea 90\60\90 in rest mai pui de la tine daca vrei!
                    sa inteleg ca nu mai joaca nimeni acum?!!nu mai sunt asa multi bani deci nu mai tenteaza pe nimeni!!!!!]
                    asa e omul(in general) totul sau nimic!!!!

                    Comentariu

                    • Maestrul Max
                      Living Legend
                      • 28.iul.2006
                      • 6880

                      Dupa aproape 20 ani am jucat si eu o linie simpla de 7 RON acuma duminica insa... ...m-am lacuit.
                      Pana nu vad eu ca se transmite live, nu in reluare, si ca se extrage cu mana dintr-o urna, nu mai joc.
                      Cu stima.

                      Comentariu

                      • alex virtual
                        Living Legend
                        • 19.mai.2007
                        • 1440

                        Postat în original de Maistrul Max

                        Pana nu vad eu ca se transmite live, nu in reluare, si ca se extrage cu mana dintr-o urna, nu mai joc.
                        idem!

                        Comentariu

                        • RaduCA
                          Living Legend
                          • 09.oct.2005
                          • 6451

                          Postat în original de Maistrul Max
                          ... insa... ... m-am lacuit.
                          Vedeti ca daca "suprafata" n-a fost bine pregatita, tratamentul de mai sus nu tine... asa ca miine, poimiine, va vad iar jucind! Sa dea Domnu' sa fie cu noroc!
                          De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
                          În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

                          Comentariu

                          • Maestrul Max
                            Living Legend
                            • 28.iul.2006
                            • 6880

                            Pai asa e bine cum am scris
                            Lecuit= ca te vindeci
                            Lacuit= poleit adica te-ai fript
                            Cu stima.

                            Comentariu

                            • constantin57
                              Membru
                              • 11.dec.2005
                              • 193

                              6 din 49

                              Am citit undeva ca mai repede poti fi trasnit de 7 ori decit sa cistigi odata la loto.
                              Confirmarea o aveti cu ce sa intimplat duminica.
                              Cei de la O.T.V. au strins peste 4 miliarde lei vechi au jucat 21 de numere si le-au iesit 1 numar !!!!!!!
                              Eu m-am lecuit de muuuuult.

                              Comentariu

                              • Seni
                                Living Legend
                                • 05.mar.2006
                                • 3526

                                Re: 6 din 49

                                Postat în original de constantin57
                                Am citit undeva ca mai repede poti fi trasnit de 7 ori decit sa cistigi odata la loto.
                                Confirmarea o aveti cu ce sa intimplat duminica.
                                Cei de la O.T.V. au strins peste 4 miliarde lei vechi au jucat 21 de numere si le-au iesit 1 numar !!!!!!!
                                Eu m-am lecuit de muuuuult.
                                daca s-ar lecui toti............

                                Comentariu

                                Procesare...