Urmareste-ne pe Facebook

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Am nevoie de ajutor urgent. Va multumesc mult.

Adună
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Am nevoie de ajutor urgent. Va multumesc mult.

Buna seara,

Ma confrunt cu urmatoarea problema: am hotarat cu sotul meu sa schimbam instalatia electrica si sa facem alte cateva modificari in apartament.

Doar ca actiunea s-a blocat de cateva zile din cauza alegerii bormasinii. Deja am si eu habar despre bormasini, desi nu imi doream neaparat. Mi-a ajuns sa stau cu mobila mutata prin mijlocul camerelor si intrerupatoare demontate, asa ca o voi cumpara eu.

Va rog, spuneti-mi ce bormasina este mai buna?
    Una orizontala, o marca mai buna, sau una cu motorul vertical, dar o marca mai proasta? La 500 lei maxim cat voi da pe ea, imi este deja clar si mie intre ce este alegerea.
    Pentru niste santuri in beton si inca ceva, adica niste mici lucrari de renovare. Si amestecat material.

Bosch, Makita, Black^Decker, Skill, Panzer, Einhell, orizontala, verticala si ce putere?!

Chiar daca am glumit in mesajul asta, stiu ca pentru un barbat sculele conteaza destul de mult, nu incerc "sa ma bag" peste el, dar sunt satula de ceea ce se intampla si trebuie sa fortez o rezolvare, chiar daca o sa o cumpar din banii mei. Nu vreau sa dau banii pe o bormasina "de unica folosinta", dar daca va putea lucra cu ea si ulterior va fi functionala, eu ma declar multumita.

Asa ca, daca imi puteti oferi o parere constructiva, va multumesc anticipat!
    Ultima editare de Cineva90; 08.nov.2019, 18:55.

Bosch, Makita, Black&Decker, DeWalt

Comentariu

Procesare...
    X
    sigla BRAT