3 IN 1

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • mesk38
    Membru
    • 02.apr.2006
    • 130

    3 IN 1

    ce ziceti de aceste scule de la pr.........ker...costa 115 lei

    Pentru intrebuintarea in casa... ar fi bune?????

    Mai am o scula de infiletat holtsuruburi si un slefuitor cu vibratii tot lowbuget cu acumulator...merg foarte bine...dar dupa o perioada le-am desfacut si am constatat ca NU SUNT UNSE INDEAJUNS astfel ca am pus destula vaselina la angrenaje si astfel acum merg foarte bine....normal pentru o intrebuintare mai de amator....

    Oricum cu cele 2 ,,scule'' noname mi-am izolat un perete pe interior cu vata minerala si rigips si mi-au functionat foarte bine....
    Fișiere Atașate
  • florin n
    Membru
    • 03.nov.2006
    • 281

    #2
    nope... numai la set nu.

    Comentariu

    • mesk38
      Membru
      • 02.apr.2006
      • 130

      #3
      Stiu ca nu poate fi calitate...cand 1 de firma costa cat dublu setului de 3...
      Totusi am observat ca unele au greutate mai mare...deci motor cat de cat mai mare....ceva argumente???

      Comentariu

      • florin n
        Membru
        • 03.nov.2006
        • 281

        #4
        poti sa-ti iei scule de hobby, insa nu la set.

        Comentariu

        • mesk38
          Membru
          • 02.apr.2006
          • 130

          #5
          Stiu ca nu poate fi calitate...cand 1 de firma costa cat dublu setului de 3...
          Totusi am observat ca unele au greutate mai mare...deci motor cat de cat mai mare....ceva argumente???

          Comentariu

          • Maestrul Max
            Living Legend
            • 28.iul.2006
            • 6882

            #6
            Seturile de scule cu pret scazut sunt pentru uz de amator. Nu puteti cere unei scule de acest gen sa reziste in regim profesionis.
            Acu 2 ani am achizitionat si eu o trusa de acest gen marca Globus. Am reusit cu trusa sa-mi reconstruiesc casa. Unele sunt mai rezistente altele mai putin depinde cum ai noroc cand le achizitionezi. Cum deobicei la achizitionare ti-se da o garantie de 1 an trage nene de ele cat poti ca daca se defecteaza in perioada de garantie ti-le schimba
            Cu stima.

            Comentariu

            • mesk38
              Membru
              • 02.apr.2006
              • 130

              #7
              Sa cumparam ulei ....sculele le lasam pe iarna...la promotiii...

              Comentariu

              • ToolsMaster
                Membru
                • 11.iul.2007
                • 180

                #8
                Motoarele mari incearca sa compenseze calitatea proasta si randamentul scazut. La fel se intampla si la aspiratoare se pun motoare mari...

                Comentariu

                Procesare...