Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Clubul Forumistilor Misiunea Casa

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Un paharel este suficient !(si da, cam de la dejt vine). Daca nu termina fratele meu repede fosa (dapoi pensiunea), poate reusim noi sa treminam atelierul si va invitam la inaugurare, atunci sa vad ce motive invocati voi (DISTANTA, nu? ).

Comentariu

• risca si ..... ne invita!!
      ai unde sa ne cazezi??

Comentariu

• Eu as risca.
        VYS Blog - 100 % D I Y
        Cel mai bun Blog de constructii si amenajari

Comentariu

• Daca asa putini raspundeti invitatiei ........gasesc eu. , iar daca veniti val mare.......am curte mare.....loc de corturi.....berechet!

Comentariu

• 2 confirmari in 2 minute.

Cred ca deja trebuie sa te apuci de o extindere sau mai cumpara spatiu pentru zona curtii. Macar sa fie vara sa avem unde pune corturile
            VYS Blog - 100 % D I Y

Comentariu

• Postat în original de Mina
              [...] Daca nu termina fratele meu repede fosa (dapoi pensiunea), poate reusim noi sa terminam atelierul si va invitam la inaugurare, atunci sa vad ce motive invocati voi (DISTANTA, nu? ).
              Ati jucat la bluf (sperind ca distanta ne vine de hac)? Atunci ati pierdut!
              Si greselile costa: eu unul imi permit sa o iau ca pe o invitatie, astept doar data la care sa fiu acolo!

P.S. WOW, ce de raspunsuri in citeva minute!
              De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
              În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

Comentariu

• 3 in 5 minute... se ingroasa gluma !
                VYS Blog - 100 % D I Y

Comentariu

• Mina mai da o data locatia exacta...

Comentariu

• In ritmul asta, mutam intilnirea de la Craiova la Sighet.
                    De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.

Comentariu

• Unde ca eu nu vad nimic.Vreau dovada.Poate o punem de o echipa de fotbal. :P
                      Construiti ca nu gresiti!!!

Comentariu

• Postat în original de raduca
                        In ritmul asta, mutam intilnirea de la Craiova la Sighet.
                        Craiova a ramas batut in cuie...cu toate ca la cate traznai vad la tv...ma cam tem...

Comentariu

• Las Vali ca suntem in echipa. Poate ca nu o sa scoata pistolul la noi.Si nu sti treaba cu fuga?
                          Construiti ca nu gresiti!!!

Comentariu

• Offfff, Mina ... Mina!

Cum poate o femeie sa mute muntii din loc!
                            VYS Blog - 100 % D I Y

Comentariu

• Sighetu marmatiei! Cand vreti voi (dar atentie, eu dau o horinca, o pastrama, un loc de cort.......dar cam atat, nu platesc toate cheltuielile cum fac gazdele noastre) @ raduca< nu vreau sa va vin de hac nici cu distanta nici cu costurile
                              Deci? cand va astept?

Comentariu

• Postat în original de valeriu ciprian
                                Craiova a ramas batut in cuie... cu toate ca la cate traznai vad la tv... ma cam tem...
                                Ati vrut sa atrageti atentia de ce tratament vom putea avea parte acolo? Asa-i, dupa stirile de la TV, primar "excursionist", rafuieli intre bande s.a.m.d.
                                Sau aveti ceva informatii de la organizatori si stiti ca s-au hotarit cu aceasta intilnire?

Comentariu

Procesare...
                                X