Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Clubul Forumistilor Misiunea Casa

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• haideti ca dau eu si o sampanie in numele dvs. Dar poate....totusi aveti o datorie

Comentariu

• Una singura, punctuala, la care m-am simtit fara sa mi se spuna, dar nu era publica.

P.S. Vorbind la general, am o mare datorie fata de toti cei de pe forum... care nu cred ca se poate rezolva doar cu o sampanie.
      De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
      În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

Comentariu

• Postat în original de raduca
        Una singura, punctuala, la care m-am simtit fara sa mi se spuna, dar nu era publica.

P.S. Vorbind la general, am o mare datorie fata de toti cei de pe forum... care nu cred ca se poate rezolva doar cu o sampanie.
        mai Raduca eu am spus sa dai o sampanie doar ca sa ai un motiv sa vi la intalnire!a fost o gluma,iar eu cred ca sti de gluma!!!
        dau eu sampania numai sa vi!!!
        te salut!

Comentariu

• @ alex virtual: Ei, pai daca nu mai trebuie sa dau sampania, vin! Dar dai tu cite o sampanie la toti cei care s-au abonat, sa nu ramina oamenii in pierdere!

P.S. S-ar parea ca a fost credibila cacealmaua mea! Poate ar trebui sa apuc de pocher.
          Chiar asa de putin ma cunoasteti? Pai credeati voi ca, dupa ce am asteptat atit, sa ratez intilnirea de la Craiova pentru o sampanie?!? Si chiar am sa mai aduc ceva "bunatati" la sticla de prin partea asta a Moldovei. Daca aveti preferinte sau curiozitati, spuneti-mi.
          De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.

Comentariu

• din promisiunile de aici trebuie sa vin fara masina!!!

Comentariu

Una singura, punctuala, la care m-am simtit fara sa mi se spuna, dar nu era publica.

Dezvolta subiectul...

Comentariu

@ alex virtual: Ei, pai daca nu mai trebuie sa dau sampania, vin! Dar dai tu cite o sampanie la toti cei care s-au abonat, sa nu ramina oamenii in pierdere!

P.S. S-ar parea ca a fost credibila cacealmaua mea! Poate ar trebui sa apuc de pocher.
                Chiar asa de putin ma cunoasteti? Pai credeati voi ca, dupa ce am asteptat atit, sa ratez intilnirea de la Craiova pentru o sampanie?!? Si chiar am sa mai aduc ceva "bunatati" la sticla de prin partea asta a Moldovei. Daca aveti preferinte sau curiozitati, spuneti-mi.
                pai era valabil doar mie restul nu ma intereseaza(cam egoist) !
                ne vedem la Craiova!
                salutare!

Comentariu

• Postat în original de mina
                  Haideti ca dau eu si o sampanie in numele dvs.
                  Va multumesc mult pentru generozitate si ramin dator pentru intentia Dvs. altruista. Sper sa am ocazia sa ma revansez (poate chiar la Sighet ).

Postat în original de seni
                  din promisiunile de aici trebuie sa vin fara masina!!!
                  De ce credeti ca vin eu cu trenul?

Postat în original de DEKO
                  Dezvolta subiectul...
                  Care subiect?

Postat în original de alex virtual
                  pai era valabil doar mie restul nu ma intereseaza (cam egoist)!
                  Ba nu, ai spus:
                  Postat în original de alex virtual
                  dau eu sampania, numai sa vii!!!
                  Iar in acel moment erau deja "N" inscrisi la sampanie, asa ca... n-am ce sa-ti fac: ai generat valul, te-ai urcat singur pe el (nu te-a impins nimeni de la spate, nu te-a fortat nimeni, nu te-a amenintat nimeni, nu te-a santajat nimeni) si cind s-a spart valul... Concluzia: ce-si face omul cu mina sa... e lucru manual!

Comentariu

• cati suntem?
                    sa stiu cati bani sa iau la mine!
                    dau eu sampania...nu mai zic nimic!asta e !!!!

Comentariu

• seni si pe Dl. Traian Dajma. Si cred ca nici noi doi n-o sa stam "pe uscat", ce zici?

Comentariu

• o sa vedem cum sta treaba la locul de fata! oricum prea multa bautura.....se lasa....cu cine stie mai ce...!!!

banc:
                        gradele de betie.....
                        avem 3 oameni care stau la o masa si trage la masea...
                        gradul 1 de betie=unu vorbeste si doi asculta
                        gradul2 =doi vorbesc si unu asculta
                        gradul 3(cel mai grav) = 3 vorbesc si nici unul nu asculta!

Comentariu

• Nu putem vorbi de prea multa bautura pina nu facem o "densitate" a ei, adica litri/om.
                          Si nu incerca sa ne "aburesti" cu bancuri... cu aburi de alcool! Nu tine! Mai fa o incercare. Sau mai bine ia un calculator si fa toate calculele ca sa terminam cu off-topicul alcoolic, nu da bine la imagine.

Comentariu

Nu putem vorbi de prea multa bautura pina nu facem o "densitate" a ei, adica litri/om.
                            Si nu incerca sa ne "aburesti" cu bancuri... cu aburi de alcool! Nu tine! Mai fa o incercare. Sau mai bine ia un calculator si fa toate calculele ca sa terminam cu off-topicul alcoolic, nu da bine la imagine.
                            hac,hac...... am intelesss ...hac

Comentariu

• Pre limba mea "hac" = "hic".

Comentariu

• adica sa terminam cu alcooooooooooolu!hac....color=blue][/color]

Comentariu

Procesare...
                                X