Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Clubul Forumistilor Misiunea Casa

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

• Postat în original de VYS
    [...] O poza pentru eternitate avem?
    Da, dar nu aici (ci aici), că este off-topic.
    De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
    În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

Comentariu

• Cum sa fie o poza de la intalnirea unei fractiuni din Club, off-topic!

Bune si acolo.

P.S. O sugestie, mai terminati fratilor cu evitarea mentionarii clare a locatiilor.
      VYS Blog - 100 % D I Y
      Cel mai bun Blog de constructii si amenajari

Comentariu

[...] P.S. O sugestie, mai terminati fratilor cu evitarea mentionarii clare a locatiilor.
        Ce să-i faci?!?... obişnuinţa.
        Postat în original de RaduCA
        [...] Dar eu prefer sa ma autocenzurez si pentru a nu se putea interpreta raspunsul meu, dar si pentru ca nu-mi place sa fac reclama gratuita. Nu-mi da nimeni nimic ca sa spun ca am cumparat de la firma X sau de la firma Y, asa ca de ce sa-i postez numele? pentru publicitate subliminala? Daca cineva chiar are nevoie de acea informatie, o dau pe PM sau, asa cum am procedat in cazul de mai sus, printr-un link. [...]
        De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.

Comentariu

• Atunci cand esti pe un forum public si vrei satransmiti o informatie unor colegi de forum, prin ciuntirea numelui se cheama ca o parte importanta dintre cititori nu vor intelege mai nimic. Acest lucru nu este reclama, din punctul meu de vedere - doar pura informare. Cu atitudinea asta, bani pentru pretinsa reclama, se duce draku' transmiterea "prin viu grai" ,specifica acestei tari.

Cum doriti, raman la parerea ca nu este corect si nu voi adopta aceasta autocenzura criminala.
          VYS Blog - 100 % D I Y
          Cel mai bun Blog de constructii si amenajari

Comentariu

O poza pentru eternitate avem?
            Nu o poza...doua
            Fișiere atașate

Comentariu

• Foarte frumos ! Felicitari pentru initiativa . Poate facem si noi una mai la sud !
              Instalatii verificari-revizii gaze

Comentariu

• Postat în original de Mircea G
                Poate facem si noi una mai la sud !
                pai..... cine ia initiativa???

Comentariu

• anul acesta unde organizati o intalnire? As dorii si eu sa stiu din timp.
                  cu respect, florin gl
                  va astept cu info

Comentariu

• Haideti sa vedem cine ar fi interesat sa facem o intilnire in partea de sud a tarii . Precizati locatia si apoi vedem unde ne putem intilni sa fie rezonabil pt toti . Organizarea nu este o problema , se face ! Deci ...asteptam inscrieri . Precizati si perioada posibila !

Comentariu

• Haideţi să vedem cine ar fi interesat să facem o întîlnire în partea de nord-est a ţării (la Iaşi). Precizaţi locaţia şi apoi vedem unde ne putem întîlni să fie rezonabil pentru toţi. Organizarea nu este o problemă, se face! Deci... aşteptăm înscrieri. Precizaţi şi perioada posibilă!

Comentariu

• Vreti ? Hai ca mai in gluma mai in serios , poate ajungem la CENTRU . Sud nu inseamna Bucuresti ! Valea Prahovei ? Rucar- Bran ? Eeeeee ? Merge ?

Comentariu

• eu as merge pe mana lui ..... raduca!!
                          iasi?

Comentariu

• Postat în original de Seni
                            eu as merge pe mana lui ..... raduca!! [...]
                            Şi eu tot ca tine!

Acum, serios vorbind, zona centrală pomenită de Dl. Mircea G este ideală, din punctul de vedere al distanţelor, pentru toată lumea. Oricum, după o primă întîlnire acolo va trebui să ajungem şi în alte părţi. Deci distanţa nu ar fi un criteriu eliminator.

Comentariu

• ASTEPTAM COMENTARIILE.....!!

Comentariu

• e bine in centru.
                                dar ce se petrece la o intalnire de-asta, in afara e gratare/beri ?

Comentariu

Procesare...
                                X