Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Clubul Forumistilor Misiunea Casa

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

Ultima zi pentru trimiterea confirmarilor este duminca 30.09.2007, de aceea va rog sa nu ezitati in a spune "da" acestei sanse de a ne revedea si de a afla lucruri noi si interesante.
    Fișiere atașate

Comentariu

E fain.

Comentariu

Postat în original de pitonul
        Postat în original de raduca
        Cine e curios ....
        fundas stanga?sau dreapta? sau mai bine la Craiova !?
        daca tot am dat-o in fotbal eu zic sa facem o partida mica (daca ne permite timpul)asa ca intre forumisti!(vb. serios)
        o echipa forumisti si una a admni-lor!!!
        ne bagam??????

Comentariu

de D.mugurel,DanielF67 si Pitonul ce stiti???nu participa?

Comentariu

Asa cum arata ultimul lui post de la acest topic, Pitonul, in loc sa tipe un "DA" ca din "gura de sarpe", ne lasa in "coada de peste"!
            Si tare mi-e teama ca o va da "cotita"... ba nu, "serpuita"! Acestea fiind spuse, il provoc sa ma contrazica!
            De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.
            În schimb, există Instalatorul de Iaşi.

Comentariu

Are sange rece, aproape sigur nu va raspunde la provocari.
              Din pacate se pare ca nu va reusi sa onoreze invitatia.

Comentariu

Maine confirmam si noi prezenta la Craiova...deci se mai adauga 2 persoane...

Comentariu

Asa Valeriu

Comentariu

Am bifat si noi...

Deci situatia este cam asta ...nu?
                    1. Seni
                    2. Max
                    3. Vys
                    4. Monica
                    5. M. Cosma
                    6. Lord
                    7. Traian (intuitia legata de mail sau de 30 )
                    8. danss (ciresanu bogdan)
                    9. Unul din cei care a confirmat pe mail sau 2 daca nu era Traian
                    10. Alex
                    11. raduca
                    12.Valeriu Ciprian
                    13.GabiMaxim

Rezerve
                    14. Deko - 75% sigur
                    15. Mina - 50% sigur

Comentariu

• Din pura curiozitate, la precedenta intrunire citi forumuisti (fara admini) au fost?
                      De cînd fenicienii au inventat moneda, mulţumirile sînt de prisos... şi încă o veste tristă: ieftin, bun şi mult nu există.

Comentariu

• 21 de persoane...
                        Fișiere atașate

Comentariu

• Aha! Poza parca am mai vazut-o, dar oricum nu stiam daca in poza apar numai forum-isti sau si alte persoane...

Comentariu

• speram sa confirme mai multi...
                            totusi este posibil sa avem o surpriza si sa confirme azi ....

Comentariu

• Poate ca ar veni mai multi, dar o parte din posibilii participanti nu pot confirma cu atit de mult timp inainte. Daca s-ar confirma intrunirea si s-ar prelungi termenul limita, cine stie ...?

Comentariu

• re...

Daca zic ca eu si colaboratorul meu inca in stadiul de pionier in forum (nu stie nimic la pc ) venim 100% in 26 de zile se pot intampla multe , confirm venirea din Bv dar daca se poate intampla ceva... cine se va supara admin sau colegii de pe forum ...asta este intrebarea ?
                                Deja m-am interesat Craiova oltenia terenova joaca in deplasare asa ca mititelu se va supara pe noi ca nu facem vanzare la bilete...
                                Daca se rezolva si de o partida de mini-fotbal sa fim anuntati sa imi dau jos ghetele din cui !!!

Comentariu

Procesare...
                                X