Casa verde

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Seni
    Living Legend
    • 05.mar.2006
    • 3481

    Casa verde

    din 5 ianuarie 2009 va incepe programul de finantare cu 90 % a sistemelor energetice ecologice (panouri fotovoltaice, pompe geotermale, centrale eoliene etc.)
    ramane de vazut cum va functiona acest program, cine va avea acces...
  • siven01
    Membru
    • 24.mar.2006
    • 245

    #2
    Teoretic din 5 ianuarie incep inscrierile , practic au inceput de mult , personal doresc sa ma inscriu insa unde am dat telefon , nu prea mai au locuri ptr 2009 .
    Chiar as fi curios daca apare vre un reprezentant de la o firma ce a depus dosarul la AFM ( si are si sanse sa fie validata ) si face inscrieri .

    Comentariu

    • Seni
      Living Legend
      • 05.mar.2006
      • 3481

      #3
      sa inteleg ca si in acest caz avem nevoie de ..... relatii!! in realitate cat vor fi costurile (de citit ...... spaga)??

      Comentariu

      • siven01
        Membru
        • 24.mar.2006
        • 245

        #4
        Astept cu interes o propunere , ptr a fi inscris in program , de la o firma care are sanse sa fie validata .

        Comentariu

        • Seni
          Living Legend
          • 05.mar.2006
          • 3481

          #5
          deocamdata nu se cunosc firmele.

          Comentariu

          • criul
            Incepator
            • 07.dec.2008
            • 5

            #6
            Cum se procedeaza pt depunerea dosarului, ce conditii trebuiesc indeplinite, etc?
            Se pot lua informatii referitoare la firme care produc sau comercializeaza asa ceva?

            P.S. imi pare rau ca nu am stiut de existenta acestui forum mai devreme, poate casa pe care o fac (e la stadiul de finisat interiorul acum) ar fi aratat altfel, sau dotarile / materialele ar fi fost altele.
            Da-i Doamne romanului mintea de pe urma

            Comentariu

            • Seni
              Living Legend
              • 05.mar.2006
              • 3481

              #7
              niciodata nu-i prea tarziu......, inca mai poti folosi informatiile de pe forum!!

              Comentariu

              Procesare...