Boiler pe lemne

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • piciu
    Membru
    • 17.sep.2008
    • 139

    #16
    Postat în original de mihaimihaiescu
    Da era vorba despre un boiler incalzit pe baza de lemne cu 2 circuite.O reclama ceva de la o firma din Timisoara si era in jur de 2.000 de lei, dar n-am apucat sa notez
    -Am cautat si gasit: Eltim se numeste si este din Timisoara
    Sa gandim pozitiv

    Comentariu

    • LastManStanding
      Incepator
      • 05.ian.2010
      • 26

      #17
      Re: sal

      Pt. Dl. B 42 KEF.

      Va salut cu respect. Avand in vedere ca in max. 2 luni voi face un sistem de incalzire identic cu al Dvs. si al Dlui. Gogoson imi permit sa va intreb daca invitatia de vedea sistemul ( chiar si la rece ) este valabila si pentru mine.
      Va rog sa ma scuzati daca considerati ca am exagerat si declar ca un eventual refuz al Dvs. nu ma va deranja catusi de putin.

      Cu cordiale salutari,
      C.D.

      Comentariu

      • B42kef
        Incepator
        • 12.mai.2010
        • 41

        #18
        Re: sal

        Postat în original de LastManStanding
        Pt. Dl. B 42 KEF.

        Va salut cu respect. Avand in vedere ca in max. 2 luni voi face un sistem de incalzire identic cu al Dvs. si al Dlui. Gogoson imi permit sa va intreb daca invitatia de vedea sistemul ( chiar si la rece ) este valabila si pentru mine.
        Va rog sa ma scuzati daca considerati ca am exagerat si declar ca un eventual refuz al Dvs. nu ma va deranja catusi de putin.

        Cu cordiale salutari,
        C.D.

        Comentariu

        • LastManStanding
          Incepator
          • 05.ian.2010
          • 26

          #19
          Va multumesc mult pentru intentia Dvs. de a imi raspunde. Cred ca se intampla acelasi lucru pe care l-am facut si eu QUOTE.
          Cred ca cel mai bine e sa raspundeti pur si simplu fara QUOTE.
          Oricum va multumesc mult pt. amabilitate.
          O seara excelenta, C.D.

          Comentariu

          • B42kef
            Incepator
            • 12.mai.2010
            • 41

            #20
            Salutare!

            Ti-am trimis pe pm nr meu de tel. Maine sunt toata ziua acasa

            Comentariu

            • LastManStanding
              Incepator
              • 05.ian.2010
              • 26

              #21
              Multumesc frumos, am primit

              Am primit tel. Dvs. pt. care va multumesc. Nu v-am sunat deoarece nu am vrut sa va deranjez inutil stiind ca am un program incarcat aceste zile. Referitor la acest weekend, imi cer scuze pt. imposibilitatea de a veni, insa de 2 ani eu si sotia plecam din Buc. in fiecare weekend pt. a termina casutza. Acolo este locatia unde intentionam sa realizam sistemul de incalzire despre care vorbim.
              Inca o data multumiri pt. amabilitatea Dvs. si promit ca va voi contacta in cel mai scurt timp posibil. ( De fapt este interesul meu, nu neaparat al Dvs. )

              O zi excelenta, C.D.

              Comentariu

              • B42kef
                Incepator
                • 12.mai.2010
                • 41

                #22
                Salutare!

                Cand vi poate termin si panoul solar pt aer cald si pui in proiectul casei 2 gauri pe peretele sudic

                Comentariu

                Procesare...