Centrala termica Immergas

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • muale
    Membru
    • 06.ian.2006
    • 156

    Centrala termica Immergas

    cine are idee de unde pot lua un tub de evacuare pt centrala,am nevoie sa prelungesc cosul de fum cu aprox. 20 cm
  • Ing. Teodor BALAN
    Membru
    • 25.feb.2006
    • 268

    #2
    Re: Centrala termica Immergas

    Postat în original de muale
    cine are idee de unde pot lua un tub de evacuare pt centrala,am nevoie sa prelungesc cosul de fum cu aprox. 20 cm
    Stimate Domn,

    In Bucuresti aveti avantajul deoasebit ca dispuneti de prezenta a numeroase reprezentantze "IMMERGAS", inclusiv reprezentantza nationala! Incercati sa luati legatura cu ei si in mod sigur veti primi mai multe adrese de unde veti putea cumpara un astfel de tub pentru cosul de evacuare, inclusiv consultanta tehnica pentru a stabili daca ceea ce doriti sa faceti va functiona corespunzator, sau nu.

    Cu stima, ...
    Confort si Siguranta Ambientala pentru Dumneavoastra!

    Comentariu

    • muale
      Membru
      • 06.ian.2006
      • 156

      #3
      Re: Centrala termica Immergas

      Postat în original de Ing. Teodor BALAN
      Postat în original de muale
      cine are idee de unde pot lua un tub de evacuare pt centrala,am nevoie sa prelungesc cosul de fum cu aprox. 20 cm
      Stimate Domn,

      In Bucuresti aveti avantajul deoasebit ca dispuneti de prezenta a numeroase reprezentantze "IMMERGAS", inclusiv reprezentantza nationala! Incercati sa luati legatura cu ei si in mod sigur veti primi mai multe adrese de unde veti putea cumpara un astfel de tub pentru cosul de evacuare, inclusiv consultanta tehnica pentru a stabili daca ceea ce doriti sa faceti va functiona corespunzator, sau nu.

      Cu stima, ...

      niste date CONCRETE de contact ar fi utile

      Comentariu

      • VYS
        Living Legend
        • 19.aug.2005
        • 13007

        #4
        niste date CONCRETE de contact ar fi utile
        Ete ici: http://ro.immergas.com/menu_3/sectiu...oage/index.htm
        VYS Blog DIY

        Comentariu

        • muale
          Membru
          • 06.ian.2006
          • 156

          #5
          Postat în original de viorel.stanculescu
          niste date CONCRETE de contact ar fi utile
          Ete ici: http://ro.immergas.com/menu_3/sectiu...oage/index.htm
          multumesc,dar era mai simplu decat credeam. Am cautat pe google si e direct cu .ro sediu pe la unirii

          Comentariu

          Procesare...