Cum sa modific 1 convector?

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • nickcristea
    Incepator
    • 15.nov.2007
    • 9

    Cum sa modific 1 convector?

    Am cumparat 1 convector cu evacuare la perete si cind sa il montez a trebuit sa ma mut si acum am nevoie de un convector cu evacuare la cos. Cum pot sa modific convectorul cu evacure la peret intr-un convector cu evacuare la cos? Sau pot sa il folosesc asa cum este? Convectorul este nou nout!
  • Mircea_G
    Living Legend
    • 14.ian.2007
    • 12202

    #2
    Re: Cum sa modific 1 convector?

    Postat în original de nickcristea
    Am cumparat 1 convector cu evacuare la perete si cind sa il montez a trebuit sa ma mut si acum am nevoie de un convector cu evacuare la cos. Cum pot sa modific convectorul cu evacure la peret intr-un convector cu evacuare la cos? Sau pot sa il folosesc asa cum este? Convectorul este nou nout!
    ....................... Dupa cum vedeti nimeni nu risca sa dea sfaturi cind este vorba de gaze . Obligatoriu aparatul trebuie sa fie insotit de instructiuni de montare si exploatare . Vedeti ce scrie acolo si doar sa se va putea monta . Nu incercati sa faceti experiente !!!
    Instalatii verificari-revizii gaze

    Comentariu

    • anduvirgil
      Membru Marcant
      • 25.feb.2006
      • 527

      #3
      daca este nou atunci mergeti cu el in magazin sa-l schimbati cu unul pentru nevoile dvs
      anda panda din ...

      Comentariu

      • Consultant climatizare
        Moderator
        • 17.oct.2007
        • 3606

        #4
        E foarte delicat de lucrat si de modificat aparate ce functioneaza pe gaz. Incercati ori sa-l schimbati cu unul care sa se potriveasca cu nevoile dumneavoastra sau sa chemati pe cineva autorizat sa faca modificarile.

        Comentariu

        Procesare...