Detector de fum

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • razvyyc
    Membru Marcant
    • 04.ian.2008
    • 449

    #16
    Postat în original de razvyyc
    Si daca acel detector a fost pus suplimantar, pe langa cele ce protejaza restul volumelor?
    Am ajuns sa ma citez pe mine. Repede ati sarit la gatul beneficiarei, fara a o intreba care este logica montarii detectorului.

    Comentariu

    • teoliki
      Incepator
      • 28.oct.2008
      • 84

      #17
      raspuns

      Pai logica este ca daca e vreo problema sa o detecteze intr-o zona in care eu nu am cum sa o sesizez????/
      sos...

      Comentariu

      • Mirell
        Incepator
        • 11.sep.2019
        • 1

        #18
        Interesantă postarea lui Kml .Chiar sunt interesat a cumpara un detector de fum care își face treaba . Știți unde as putea gasi unul bun,testat la fumul de țigară? Am deja un detector cumparat împreună cu un sistem de alarma wireless 868Mhz .Funcționează doar cand il testez in rest pare mort .L-am lipit pe tavan in camera centralei chiar deasupra centralei ,cum deschizi ușița sa bagi lemnul iese fumul si îmbrățișează detectorul dar nici un semnal .Pare mort. In schimb cand fac grătar și-l tin deasupra la 50 cm atunci incepe sa țiuie. Așa că dacă știți unul bun , testat chiar de voi , astept recomandări.

        Comentariu

        • emanu
          Membru marcant
          • 06.oct.2008
          • 504

          #19
          Femeile nu au nevoie de detectoare! Sunt ele insele! Detecteaza si ce nu s-a intamplat inca!

          Comentariu

          Procesare...