Prize cu extractor

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • Mircea G
    Living Legend
    • 14.ian.2007
    • 12085

    #16
    Răspuns la: Prize cu extractor

    Desi butucanoase , fara aspect comercial , eu le vad foarte utile , mai ales in bucatarii unde se tot vintura aparatele pe la priza . In cazul bucatariei , sint de preferat fata de aparatajul modular .
    Instalatii verificari-revizii gaze

    Comentariu

    • spik1
      Living Legend
      • 20.apr.2012
      • 2271

      #17
      Răspuns la: Prize cu extractor

      Buna seara ! As putea avea o explicatie pentru stergerea unor postari de pe acest topic ? Nu erau lucrari pentru Academia Romana, dar nici ceva inacceptabil ! Cele bune !

      Comentariu

      • GeorgeTrisina
        Membru marcant
        • 27.sep.2012
        • 748

        #18
        Răspuns la: Prize cu extractor

        Postat în original de VYS
        Se poate utiliza doar "capacul", asa cum am facut si eu insa nu este garantata potrivirea la orice tip de priza. Eu le-am montat pe o priza Legrand cum este prezentat in articolul mentionat mai sus.


        Nu este obligatoriu sa sara stecherul, depinde de forta si rapiditatea cu care se apasa. Sigur la femei nu o sa sara chiar asa usor, ele sunt mai putin brutale decat ceilalti.
        Pana la urma cat costa un asemenea sistem de priza? As cumpara unul pt proba. Se poate achizitiona online?
        La magazinele din Constanta n-am prea vazut asa ceva.

        Comentariu

        • Cherubino
          Living Legend
          • 10.iul.2006
          • 1688

          #19
          Răspuns la: Răspuns la: Prize cu extractor

          Postat în original de GeorgeTrisina
          Pana la urma cat costa un asemenea sistem de priza? As cumpara unul pt proba. Se poate achizitiona online?
          La magazinele din Constanta n-am prea vazut asa ceva.
          Pretul, daca nu ma insel, este undeva in jur de 12 lei. Uite aici site-ul domnului Silviu Ristea, posesorul brevetului de inventie (se pot achizitiona si de acolo):
          LARGO AL FACTOTUM

          Comentariu

          • Consultant electrice
            Moderator
            • 08.nov.2005
            • 3240

            #20
            Răspuns la: Prize cu extractor

            Varianta cu un singur buton in coltul prizei de care amintea cineva nu e cine stie ce. Am testat si daca e un stecher care a intrat mai greu in priza va iesi destul de greu chiar daca apesi pe buton si tragi in acelasi timp de stecher. E mai practica ideea romaneasca si mai zdravana dupa mine. Despre utilizare e chestie de obisnuinta sa iti intre in reflex.

            Nu e cel mai estetic aparataj insa e o aplicatie interesanta concentrata pe utilitate.
            Curentul nu iarta!

            Comentariu

            • PowerMC
              Administrator
              • 02.mai.2007
              • 2210

              #21
              Răspuns la: Prize cu extractor

              Postat în original de spik1
              Buna seara ! As putea avea o explicatie pentru stergerea unor postari de pe acest topic ? Nu erau lucrari pentru Academia Romana, dar nici ceva inacceptabil ! Cele bune !
              Riscul de a posta mesaje care nu au legatura cu topicul si cred ca este prea multa exagerare in zona sexuala, uneori. Cred ca nu este nevoie sa amintesc de Regulamentul Forumului!
              Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

              Community Manager MC

              Comentariu

              • Mircea G
                Living Legend
                • 14.ian.2007
                • 12085

                #22
                Răspuns la: Prize cu extractor

                Postat în original de PowerMC
                Riscul de a posta mesaje care nu au legatura cu topicul si cred ca este prea multa exagerare in zona sexuala, uneori. Cred ca nu este nevoie sa amintesc de Regulamentul Forumului!
                Unde , unde ?????
                Instalatii verificari-revizii gaze

                Comentariu

                • spik1
                  Living Legend
                  • 20.apr.2012
                  • 2271

                  #23
                  Răspuns la: Prize cu extractor

                  Postat în original de PowerMC
                  Riscul de a posta mesaje care nu au legatura cu topicul si cred ca este prea multa exagerare in zona sexuala, uneori. Cred ca nu este nevoie sa amintesc de Regulamentul Forumului!
                  Buna seara ! Extrapoland spusele d-stra, ma apar prin faptul ca eu am vrut sa arat la gluma colegului, RaspoElectric,
                  Scapa bolul cu crema jos si o cearta barbatu`.Apoi ea il cearta ca de ce i-a montat sperietoare in casa.
                  ca aceste extractoare au si influente in cresterea ratei amorului in casnicie, stiut faptul ca dupa cearta...! Oricum imi cer scuze, dar este binevenita cate o gluma, ca doar nu suntem mai englezi decat ...englezii ! Cele bune !
                  Ultima editare de spik1; 03.mar.2013, 19:59.

                  Comentariu

                  • Admin.MC
                    Membru Marcant
                    • 05.dec.2005
                    • 973

                    #24
                    Re: Prize cu extractor

                    Sigur ca permitem si glume, dar mesajele in care postati aceste glume, ar fi bine sa contina si ceva pe subiect, altfel ele sunt fara valoare informationala pentru ceilalti forumisti.

                    Comentariu

                    • cristian-eltem
                      Incepator
                      • 24.feb.2013
                      • 2

                      #25
                      Răspuns la: Răspuns la: Prize cu extractor

                      Am citit comenturile tuturor si revin cu informati suplimentare.

                      Deci pretul prizelor nu este unul extrem de mare ci din contra accesibil 15 lei,iar in functie de comanda acordata si termenul de plata se poate oferi si discount.

                      Deasemenea se ofera si factura cu certificat de calitate. In cazul in care unul din produse nu corespunde cerintelor de functionare se va inlocui imediat.

                      Am mai citit ceva despre calitatea plasticului. Plasticul este extrem de rezistent nu veti avea probleme de gen sa plesneasca la strangerea suruburilor.
                      Deasemenea plasticul in caz de supra incalzire a prizei nu se va aprinde ci se va topi.

                      Pentru mai multe informati ne auzim la adresa de mail eltemsrl@yahoo.com sau 0751 058 365

                      Cine lucraza cu noi nu va pierde niciodata.

                      Si cum am mai citit intr-un coment noi optam pentru un pret un pic ridicat fata de alte produse asemanatoare aflate pe piata insa cumparand de la noi nu va mai fi nevoie sa cumparati si a 2 sau a 3 oara acelasi produs. Deci lucrand cu noi economisiti timp si bani.
                      Ultima editare de cristian-eltem; 04.mar.2013, 20:20.

                      Comentariu

                      Procesare...