Ventilatie

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • alex132204
    Incepator
    • 19.mar.2006
    • 80

    Ventilatie

    cum pot aerisi o camera care nu are nici o fereastra,s-au ce sistem de ventilatie pot face.
  • Mircea_G
    Living Legend
    • 14.ian.2007
    • 12227

    #2
    Re: ventilatie

    Postat în original de alex132204
    cum pot aerisi o camera care nu are nici o fereastra,s-au ce sistem de ventilatie pot face.
    Pentru asemenea probleme va rugam sa va adresti cu o cerere scrisa Administratiei Penitenciarelor sau reveniti cu detalii ! Unde e camera situata in casa respectiva , cu ce se invecineaza ...mai multe detalii.
    Instalatii verificari-revizii gaze

    Comentariu

    • alex132204
      Incepator
      • 19.mar.2006
      • 80

      #3
      casa este amplasata pe hotar si nu am putut pune fereastra in spatele casei. Usa de la intarea in camera da in hol. multumesc.

      Comentariu

      • Mircea_G
        Living Legend
        • 14.ian.2007
        • 12227

        #4
        Postat în original de alex132204
        casa este amplasata pe hotar si nu am putut pune fereastra in spatele casei. Usa de la intarea in camera da in hol. multumesc.
        Trebuie sa spuneti si ce aveti stg- dreapta si ce este deasupra ! Solutii s-ar gasi ....
        Instalatii verificari-revizii gaze

        Comentariu

        • alex132204
          Incepator
          • 19.mar.2006
          • 80

          #5
          in partea stinga am un dormitor in partea dreapta este o baie si sus este un pod ca la toate casele.[pereti sint din zid placati cu rigips] multumesc.

          Comentariu

          • Maestrul Max
            Living Legend
            • 28.iul.2006
            • 6878

            #6
            Hmm... Ce ati zice daca ati monta un tub de aerisire care sa treaca prin tavan si sa evacueze prin acoperis in exterior ? In interior puteti masca gura tubului cu o grila de aerisire.
            Cu stima.

            Comentariu

            • alex132204
              Incepator
              • 19.mar.2006
              • 80

              #7
              multumesc !

              Comentariu

              Procesare...