Miros accentuat de fum de tigara

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • cypryus
    Incepator
    • 17.nov.2014
    • 2

    Miros accentuat de fum de tigara

    In dormitor in ultimele luni am o mare problema.., eu nu sunt fumator si nici sotia insa in dormitor foarte des se simte miros foarte rau de fum de tigara mai exact un miros de ala de o scrumuiera plina cu tigari stinse umede , este foarte deranjant datorita ca noi nu fumam.m;am interesat la vecinul de la partier el nu fumeaza si nici sotia lui , cel de deasupra nici el mai ramane vecinul din perete cu noi care intradevar e un fumator inrait si are dormitorul exact in acelasi perete cu dormitorul nostru si e un fumator inrait pt ca il auzim cu tusea lui inconfundabila de la tigari cred!! Ma intreb cum e posibil?banuiesc ca peretele comun e cel care trimite acest miros in dormitorul nostru pentru ca altfel nu vad excplicatia.Ma gandesc serios sa izolez acel perete cu o izolatie de 5 cm poate,poate scap de acest miros foarte aiurea. Va rog ajutati'ma cu un sfat.
  • Maestrul Max
    Living Legend
    • 28.iul.2006
    • 6920

    #2
    Răspuns la: Miros accentuat de fum de tigara

    Ati mai scris acest mesaj de 3 ori.
    Cu stima.

    Comentariu

    • ghimpe--
      Membru Marcant
      • 22.iun.2008
      • 400

      #3
      Răspuns la: Miros accentuat de fum de tigara

      Cel mai probabil mirosul vine pe la priza (prizele) din peretele comun cu vecinul.
      It's nice to be important, but it's more important to be nice!

      Comentariu

      • fanero
        Living Legend
        • 02.aug.2008
        • 2107

        #4
        Răspuns la: Miros accentuat de fum de tigara

        Vezi solutiile propuse aici http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...ighlight=priza

        Comentariu

        Procesare...