yobit eobot freewallet bgogo digifinex wp fastest cache wp super cache
Urmareste-ne pe Facebook

Anunț

Adună
Nici un anunț încă.

Schimbare platforma forum

Adună
Acesta este un topic important.
X
X

• Filtrează
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi

In partea de sus exista comanda "instrumente subiect", apesi si alegi din lista ce se deruleaza ultima optiune "abonare subiect". Iti apare o fereastra unde setezi optiunile pe care le doresti, sunt vreo patru.
    VYS Blog - 100 % D I Y
    Cel mai bun Blog de constructii si amenajari

Comentariu

Saru' mana ! Cat traieste omu'nvata ! Am facut altfel, din profil cred ca am plecat, oricum am rezolvat-o, chiar daca am capu' plin de sange !
      Daca nu va edificati pe site-ul ANPC, un PM si, daca stiu si pot, va informez cu draga inima !

Comentariu

Si totusi, ce s-a intamplat cu forumul???
        Bare de defilare fara sens, publicitate intensiva, si colac peste pupaza, nici nu sunt afisate complet informatiile
        Fișiere atașate
        Vreau sa stiu !

Comentariu

Asta cu bara de defilare mi s-a intamplat si mie.
          Verifica setarile browserului tau, mai precis vezi ca ai bifata optiunea "Compatibility View", debifeaz-o (click dreapta pe zona libera bara meniu) si isi revine.
          VYS Blog - 100 % D I Y
          Cel mai bun Blog de constructii si amenajari

Comentariu

Dragi forumisti,

Schimbarile efectuate la platforma forumului au fost finalizate acum cateva luni, odata cu ultimele operatiuni de update.
            Pentru ca dori sa preintampinam orice probleme ce pot duce la lipsa de acces in forum si pentru imbunatatirea calitatii discutiilor printr-o accesibilitate mai buna pe forum, va rog sa imi comunicati in acest topic sau prin mesagerie privata, orice problema care va deranjeaza atunci cand accesati discutiile de pe forum.

Sprijinul dvs. este foarte important pentru a ne face comunicarea mai usoara.

Multumim pentru sprijinul dvs neconditionat!
            Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

Community Manager MC

Comentariu

Procesare...
            X
            sigla BRAT