In atentia admin II

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi

  • doru_marciuc
    a răspuns
    Răspuns la: Răspuns la: In atentia admin II

    Postat în original de Seni
    D-le Doru, perioada cea mai frumoasa a acestui forum era inainte de 2010-2011, nu cred ca ar trebui norma de posturi, probabil si faptul ca ne intalneam ajuta mult, poate ati citit pe forum ca se organizau reuniuni unde invatam unii de la altii, unde discutam construtiv, unde ne distram......

    Probabil calitatea slabă a mesajului meu, a condus la acest răspuns. El ar fi trebuit citit într-o cheie nu foarte serioasă. Din activitatea mea pe forum, veți înțelege că ținta mea nu a fost numărul și nici epoletul. Am dat cu plăcere din ceea ce știu și am învățat foarte multe lucruri noi, mulțumindu-vă tuturor (aici îl includ și pe Guzu) pentru asta.
    Lucrurile se mai tocesc, pe măsură ce timpul se scurge și este firesc să fie așa, apar însă, oameni noi, materiale noi, tehnici noi care trebuie acceptate sau nu, după ce înțelegem cum funcționează, spun deci că probabil mai sunt șanse pentru al doilea val, chiar dacă mai mic.

    Lasă un comentariu:


  • Seni
    a răspuns
    Răspuns la: Răspuns la: In atentia admin II

    Postat în original de doru_marciuc
    Domnului Administrator. Toată viața mea, mi-am dorit să ajung Living Legend.......
    D-le Doru, perioada cea mai frumoasa a acestui forum era inainte de 2010-2011, nu cred ca ar trebui norma de posturi, probabil si faptul ca ne intalneam ajuta mult, poate ati citit pe forum ca se organizau reuniuni unde invatam unii de la altii, unde discutam construtiv, unde ne distram......

    Lasă un comentariu:


  • doru_marciuc
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    Mulțumesc pentru sfaturi și încurajări, Coby și Spik. Cred că voi putea continua și fără pișcot.

    La mai multe!

    Lasă un comentariu:


  • coby
    a răspuns
    Răspuns la: Răspuns la: In atentia admin II

    Postat în original de doru_marciuc
    Domnului Administrator.
    Toată viața mea, mi-am dorit să ajung Living Legend și în scurt timp, fără a înfăptui ceva remarcabil și dacă nu se va întâmpla vreo șopârlă, inclusiv cu aportul acestui post, voi deveni.
    Dar întrebarea mea este următoarea: Atunci când se ajunge la 10 000 de postări, nu se poate recompensa aceasta, cu titulatura de super living legend sau extra living legend sau măcar cu un tort, pișcot ceva?
    Întreb, pentru că după ce ajung Living Legend, mi-ar plăcea să am și altă motivație, în afară de aia de a ajuta cu sfaturi bune sau rele, în funcție de cunoaștere.

    Cu respect, Living Legend în devenire.
    Sunteti meserias =)) , nu cred ca titulatura te face mai deosebit , eu personal continui sa invat de la " incepatori " si pentru asta postez aici pe site .
    Un tort cu piscoturi ar fi binevenit dupa un gratarel

    Postat în original de spik1
    Facand un calcul puteti avea ca motivatie faptul ca atingerea cotei de 10 000 de postari va coincide cu...data pensionarii!
    Si nu este, in timpurile actuale, chiar "simplu" de ajuns la pensie!!!
    Mai am un pic si intru la pensie

    Lasă un comentariu:


  • spik1
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    Facand un calcul puteti avea ca motivatie faptul ca atingerea cotei de 10 000 de postari va coincide cu...data pensionarii!
    Si nu este, in timpurile actuale, chiar "simplu" de ajuns la pensie!!!

    Lasă un comentariu:


  • doru_marciuc
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    Domnului Administrator.
    Toată viața mea, mi-am dorit să ajung Living Legend și în scurt timp, fără a înfăptui ceva remarcabil și dacă nu se va întâmpla vreo șopârlă, inclusiv cu aportul acestui post, voi deveni.
    Dar întrebarea mea este următoarea: Atunci când se ajunge la 10 000 de postări, nu se poate recompensa aceasta, cu titulatura de super living legend sau extra living legend sau măcar cu un tort, pișcot ceva?
    Întreb, pentru că după ce ajung Living Legend, mi-ar plăcea să am și altă motivație, în afară de aia de a ajuta cu sfaturi bune sau rele, în funcție de cunoaștere.

    Cu respect, Living Legend în devenire.

    Lasă un comentariu:


  • coby
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    Avem un nou spam ? Utilizatorul @stupina ?

    Lasă un comentariu:


  • emanuelguzu
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    Postat în original de coby
    Userul emanuelguzu are dreptul la reclama gatuita , stricand topicurile altor membrii ? http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...9401#post57940 =
    posturile 76 , 98 , 101 , etc contin reclame sponsorizate de site ul Misiunea Casa ?
    Pe langa faptul ca acest user se cearta cu toata lumea , inclusiv cu moderatori , mai furnizeaza si informatii gresite care pot pune in pericol siguranta in constructii ! Poate totusi cineva sa ia atitudine in fata acestui " specimen " , nu de alta , dar sunt persoane care i au de buna cele afirmate de " guzu " .
    Eu personal( si nu cred ca sunt singurul ) m am saturat sa l " citesc " pe acest individ care nu are nici o tangenta cu partea de constructii .
    Domnule coby..daca dumneata ai avea cunostinta de macar 10% din cunostintele si practica mea in constructii,mi_as inchide eu contul singur.
    -In atentia domnilor moderatori:am oferit o recomandare,am fost atacat verbal si cu glume proaste de scumpi mei colegi,dovada este scrisa,si sepoate verifica.

    Lasă un comentariu:


  • coby
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    Userul emanuelguzu are dreptul la reclama gatuita , stricand topicurile altor membrii ? http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...9401#post57940 =
    posturile 76 , 98 , 101 , etc contin reclame sponsorizate de site ul Misiunea Casa ?
    Pe langa faptul ca acest user se cearta cu toata lumea , inclusiv cu moderatori , mai furnizeaza si informatii gresite care pot pune in pericol siguranta in constructii ! Poate totusi cineva sa ia atitudine in fata acestui " specimen " , nu de alta , dar sunt persoane care i au de buna cele afirmate de " guzu " .
    Eu personal( si nu cred ca sunt singurul ) m am saturat sa l " citesc " pe acest individ care nu are nici o tangenta cu partea de constructii .

    Lasă un comentariu:


  • PowerMC
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    coby si emanuelguzu au primit cate 2 zile suspendare pe forum.
    Urmatoarea discutie provocata pe aceleasi motive vor duce la o pauza de 7 zile iar ulterior o sanctiune si mai dura.

    Lasă un comentariu:


  • sisica_si
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    Din profilul tau intri la setari generale si acolo setezi pe bucuresti gmt+2.

    Lasă un comentariu:


  • bogdanfnf`
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    Domnilor admini , ora sau fusul orar dupa care "functioneaza " site-ul nu este corect ! Este cu 3 ore in urma !

    Lasă un comentariu:


  • coby
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    Daca se citeste topicul : http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...s-casa-de-LEMN se observa cum userul emanuelguzu se " cearta " in continuare indiferent de interlocutor . Cand cineva se impune agresiv prin postari de " inteligenta " nu inseamna ca spune si bine . Mai ales ca informatia oferita de @ emanuelguzu este de a dreptul gresita si induce in eroare , cititorul ; poate totusi se i au niste masuri , poate nu .

    Lasă un comentariu:


  • doru_marciuc
    a răspuns
    Răspuns la: In atentia admin II

    Pai atunci, doresc si eu unul. Dar sa fie mai rezistent, se pare ca Mircea G., a primit unul defect.

    Lasă un comentariu:


  • Admin.MC
    a răspuns
    Re: Răspuns la: In atentia admin II

    Postat în original de bogdanfnf`
    Vreau si eu unul !
    Nu mai avem multe, dar cu mare drag va trimitem si dvs unul daca imi comunicati adresa intr-un mesaj privat.

    Lasă un comentariu:

Procesare...