In atentia admin II

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță tot
postări noi
  • spik1
    Living Legend
    • 20.apr.2012
    • 2271

    #31
    Răspuns la: In atentia admin II

    S-a dezvoltat o "atmosfera" complicata ! Pe o parte, @emanuelguzu, care stie ce spune, dar nu prea stie cum sa le spuna ; pe de alta parte cativa forumisti ce nu pot sa-l "inghita" deloc .
    Acum, nu stii ce sa faci... expresii neaose romanesti ... in filme le apreciezi, dar cand iti sunt adresate nu prea !
    Grea misiune are administratorul. Eu propun ca sa se aplice "legea", dar putin diferentiat in acest caz, cel ce a gresit primul, cel ce a incitat, sa "plateasca".
    Oricum, din ce am citit, @emanuelguzu, nu a facut decat sa raspunda "atacurilor", daar nimic nu justifica pierderea calmului pe un forum si mai ales jignirile ! Limba romana poate exprima, in multe feluri, fara injurii, jigniri, toate trairile sufletesti, de la "agonie la extaz" !
    Sa fim sanatosi !

    Comentariu

    • emanuelguzu
      Living Legend
      • 30.oct.2013
      • 1026

      #32
      Răspuns la: Răspuns la: Răspuns la: Răspuns la: In atentia admin II

      Postat în original de ABBA
      Domnule @emanuelguzu,ati facut o confuzie.
      Eu nu am declarat asa ceva.
      Va rog sa va cereti scuze.
      Pe viitor aveti grija ce afirmati.
      imi cer scuze,am facut o confuzie,totul a inceput de la domnul: doru_marciuc
      Răspuns la: Construire gratar - schite, sfaturi, poze si multe altele
      Va-ti bagat ca musca in curul calului (cred ca este nevoie de cenzura aici), omul intreba cum sa faca fumurile. Despre buleala rusticului pe santier, lasati-i pe arhitecti sa se exprime.

      Comentariu

      • doru_marciuc
        Living Legend
        Expert amenajari
        • 01.oct.2012
        • 1393

        #33
        Răspuns la: In atentia admin II

        OK, recunosc greseala. Cer scuze domnului Emanuel si pe domnul Adm. il rog sa stearga buleala din acele postari.

        Comentariu

        • emanuelguzu
          Living Legend
          • 30.oct.2013
          • 1026

          #34
          Răspuns la: In atentia admin II

          imi cer si eu scuze ca am raspuns provocarilor...o sa incerc pe viitor sa evit cat se poate discutii inadecvate,sper ca domni moderatori sa ne scuze de data aceasta

          Comentariu

          • Mircea G
            Living Legend
            • 14.ian.2007
            • 12085

            #35
            Răspuns la: In atentia admin II

            Fiecare cu durerea lui ...
            Dupa atitia ani s-a dus legatura de suflet cu " misiunea casa " !!!!
            Brelocul cu dedicatie s-a terminat . Pacat . A fost alaturi de mine zi de zi .... acum zace rupt .
            Instalatii verificari-revizii gaze

            Comentariu

            • doru_marciuc
              Living Legend
              Expert amenajari
              • 01.oct.2012
              • 1393

              #36
              Răspuns la: In atentia admin II

              Suna ca o capitulare...., de.... , pare desprins din viata, daca nu cumva chiar asta e. Lasati lupii tineri, needucati si obraznici sa se sfarsie intre ei, apoi reveniti. Mai sunt multe de spus ... Chiar daca prost, spectacolul merge mai departe.
              Ultima editare de doru_marciuc; 29.iun.2014, 14:03.

              Comentariu

              • Admin.MC
                Membru Marcant
                • 05.dec.2005
                • 974

                #37
                Postat în original de emanuelguzu
                imi cer si eu scuze ca am raspuns provocarilor...o sa incerc pe viitor sa evit cat se poate discutii inadecvate,sper ca domni moderatori sa ne scuze de data aceasta
                Postat în original de doru_marciuc
                OK, recunosc greseala. Cer scuze domnului Emanuel si pe domnul Adm. il rog sa stearga buleala din acele postari.
                Ma bucur ca v-ati inteles pana la urma.

                Iar pe viitor va rog sa nu va mai suparati unii pe altii pentru schimburile de opinii, pentru ca, pana la urma, sunt doar schimburi de opinii.

                Postat în original de Mircea G
                Fiecare cu durerea lui ...
                Dupa atitia ani s-a dus legatura de suflet cu " misiunea casa " !!!!
                Brelocul cu dedicatie s-a terminat . Pacat . A fost alaturi de mine zi de zi .... acum zace rupt .
                Inlocuitorul acestuia este pus deja in cutie, asteapta doar adresa dvs.

                Comentariu

                • bogdanfnf`
                  Membru marcant
                  • 26.dec.2007
                  • 623

                  #38
                  Răspuns la: In atentia admin II

                  Vreau si eu unul !

                  Comentariu

                  • Admin.MC
                    Membru Marcant
                    • 05.dec.2005
                    • 974

                    #39
                    Re: Răspuns la: In atentia admin II

                    Postat în original de bogdanfnf`
                    Vreau si eu unul !
                    Nu mai avem multe, dar cu mare drag va trimitem si dvs unul daca imi comunicati adresa intr-un mesaj privat.

                    Comentariu

                    • doru_marciuc
                      Living Legend
                      Expert amenajari
                      • 01.oct.2012
                      • 1393

                      #40
                      Răspuns la: In atentia admin II

                      Pai atunci, doresc si eu unul. Dar sa fie mai rezistent, se pare ca Mircea G., a primit unul defect.

                      Comentariu

                      • coby
                        Living Legend
                        • 21.feb.2012
                        • 6701

                        #41
                        Răspuns la: In atentia admin II

                        Daca se citeste topicul : http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...s-casa-de-LEMN se observa cum userul emanuelguzu se " cearta " in continuare indiferent de interlocutor . Cand cineva se impune agresiv prin postari de " inteligenta " nu inseamna ca spune si bine . Mai ales ca informatia oferita de @ emanuelguzu este de a dreptul gresita si induce in eroare , cititorul ; poate totusi se i au niste masuri , poate nu .
                        Si din nimicuri poti face ceva bun .

                        Comentariu

                        • bogdanfnf`
                          Membru marcant
                          • 26.dec.2007
                          • 623

                          #42
                          Răspuns la: In atentia admin II

                          Domnilor admini , ora sau fusul orar dupa care "functioneaza " site-ul nu este corect ! Este cu 3 ore in urma !

                          Comentariu

                          • sisica_si
                            Membru Marcant
                            • 19.dec.2013
                            • 925

                            #43
                            Răspuns la: In atentia admin II

                            Din profilul tau intri la setari generale si acolo setezi pe bucuresti gmt+2.

                            Comentariu

                            • PowerMC
                              Administrator
                              • 02.mai.2007
                              • 2210

                              #44
                              Răspuns la: In atentia admin II

                              coby si emanuelguzu au primit cate 2 zile suspendare pe forum.
                              Urmatoarea discutie provocata pe aceleasi motive vor duce la o pauza de 7 zile iar ulterior o sanctiune si mai dura.
                              Va rog sa cititi si sa respectati Regulamentul Forumului Misiunea Casa!

                              Community Manager MC

                              Comentariu

                              • coby
                                Living Legend
                                • 21.feb.2012
                                • 6701

                                #45
                                Răspuns la: In atentia admin II

                                Userul emanuelguzu are dreptul la reclama gatuita , stricand topicurile altor membrii ? http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...9401#post57940 =
                                posturile 76 , 98 , 101 , etc contin reclame sponsorizate de site ul Misiunea Casa ?
                                Pe langa faptul ca acest user se cearta cu toata lumea , inclusiv cu moderatori , mai furnizeaza si informatii gresite care pot pune in pericol siguranta in constructii ! Poate totusi cineva sa ia atitudine in fata acestui " specimen " , nu de alta , dar sunt persoane care i au de buna cele afirmate de " guzu " .
                                Eu personal( si nu cred ca sunt singurul ) m am saturat sa l " citesc " pe acest individ care nu are nici o tangenta cu partea de constructii .
                                Si din nimicuri poti face ceva bun .

                                Comentariu

                                Procesare...