Vand/schimb incalzire electrica in pardoseala DEVI Danfoss

Adună
X
 
  • Ora
  • Arată
Curăță Tot
postări noi
  • jas1
    Incepator
    • 08.mai.2007
    • 5

    Vand/schimb incalzire electrica in pardoseala DEVI Danfoss

    Rolele de cablu sunt nou noute nefolosite. Pretul este pentru o cutie de 130ml.Am doar doua cutii.Si oamenii cam cer informatii...Primul venit,primul servit.
    Pretul din magazin este cu multe sute de lei in plus fata de pretul meu...Documentati-va sa vedeti ca am dreptate.
    Putere 2295 w / cablu(130 ml)
    Au ramas dupa montajul in casa mea(am montat sistemul cu sotia)...dar din pacate vanzatorul mi-a calculat prea mult si am ramas cu doua cutii.
    Cu o rola de 130ml si cu puterea de 2295w incalzim 30mp(exemplu de montaj cu o rola.Nu se monteaza sub mobila.Ofer consultanta gratis pentru montaj...
    Se poate folosi si in exterior pentru degivrare,incalzire.Se mai poate folosi la grajduri,cotete, in podea sau in pereti sau mai stiu eu unde...
    Montaj simplu,eficienta maxima,consum mic.
    La o cutie cumparata primiti bonus 2 cutii de banda pentru montaj devi-fast.
    Nu sunt firma,sunt particular...
    Accept schimburi cu telefoane,laptop-uri,tablete,biciclete de calitate...etc.Propuneti-mi orice...


    Pret 900 lei discutabil(ne intelegem noi...) 1 cutie 130 ml cablu


    0784 315 696 Eugen
    Fișiere Atașate
    http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...(lider-mondial)
    Vand incalzire electrica in pardoseala DEVI by DANFOSS -lider mondial(mi-a ramas de la casa mea)
  • davidb
    Membru
    • 03.dec.2012
    • 205

    #2
    Răspuns la: Vand/schimb incalzire electrica in pardoseala DEVI Danfoss

    va salut
    mai este valabil?

    Comentariu

    • jas1
      Incepator
      • 08.mai.2007
      • 5

      #3
      Răspuns la: Vand/schimb incalzire electrica in pardoseala DEVI Danfoss

      A fost vanduta !
      http://www.misiuneacasa.ro/forum/sho...(lider-mondial)
      Vand incalzire electrica in pardoseala DEVI by DANFOSS -lider mondial(mi-a ramas de la casa mea)

      Comentariu

      Procesare...