Fratii Negoita sustin ca au de incasat 2 mil. euro de la OTV - 13 Noiembrie 2009

13 noiembrie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Compania Domus Stil, controlata de fratii Robert si Ionut Negoita, are de incasat doua milioane de euro de la firma Videoprod Industries, organizatorea emisiunii 100% Adevarat, difuzata de postul de televiziune OTV.
 
„Apartamentele acordate in ultimele doua luni participantilor show-ului 100% Adevarat, difuzat pe postul de televiziune OTV, nu au fost achitate. Castigatorii locuintelor, situate in complexul Confort City (foto), risca sa fie dati afara”, a declarat...

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Tot mai multe institutii vor piata imobiliara Tot mai multe institutii vor piata imobiliara "la vedere"
BNR nu va urmari piata imobiliara BNR nu va urmari piata imobiliara
Orasele mici nu atrag investitii rezidentiale Orasele mici nu atrag investitii rezidentiale
Apartamentele s-au scumpit cu 22% Apartamentele s-au scumpit cu 22%
IKEA da banii inapoi clientilor care au cumparat lampi care pot provoca incendii IKEA da banii inapoi clientilor care au cumparat lampi care pot provoca incendii
Demolari Demolari

Vezi mai multe articole