"Prima casa", primele efecte... perverse - 15 Iulie 2009
15 iulie, 2009
Inca de la inceput autoritatile au clamat faptul ca programul "Prima casa" este conceput pentru a veni in sprijinul "tinerilor care isi doresc o locuinta". Cum ne-am invatat sa fim sceptici fata de buna-credinta a politicienilor, foarte putini au fost cei care au crezut in aceasta versiune. Cele mai multe dintre critici se refereau la initiativa guvernamentala ca fiind una cu obiectiv... [citeste in continuare]
mai mult >
