Radet: Bucurestenii care nu mai vor caldura in apartamente pot stopa singuri furnizarea acesteia

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

RADET nu poate opri inca furnizarea agentului termic catre bucuresteni, intrucat nu sunt indeplinite conditiile de temperatura, dar asociatiile de proprietari care nu mai vor caldura pot opri distributia agentului termic din subsolul blocului, a comunicat, ieri, regia, intr-un comunicat remis Mediafax. „Dat fiind gradul de contorizare la nivel de bransament in Bucuresti, este suficient ca administratorii asociatiilor de proprietari sa inchida caldura.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Peste 3.600 de locuinte pentru tineri trecute in proprietatea privata a statului pentru vanzare Peste 3.600 de locuinte pentru tineri trecute in proprietatea privata a statului pentru vanzare
Solutii inteligente pentru o masa delicioasa si sanatoasa cu Optigrill®+ si ActiFry de la Tefal Solutii inteligente pentru o masa delicioasa si sanatoasa cu Optigrill®+ si ActiFry de la Tefal
De ce nu se vinde curentul la galeata De ce nu se vinde curentul la galeata
Misiunea Casa in teren: Dreptul de a sti si responsabilitatea de a verifica legalitatea balastierelor din Romania Misiunea Casa in teren: Dreptul de a sti si responsabilitatea de a verifica legalitatea balastierelor din Romania
Gazprom scumpeste gazul Gazprom scumpeste gazul
Desi oferta este in crestere pe timpul verii, chiriile din Capitala nu scad Desi oferta este in crestere pe timpul verii, chiriile din Capitala nu scad

Vezi mai multe articole