Radet: Bucurestenii care nu mai vor caldura in apartamente pot stopa singuri furnizarea acesteia

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

RADET nu poate opri inca furnizarea agentului termic catre bucuresteni, intrucat nu sunt indeplinite conditiile de temperatura, dar asociatiile de proprietari care nu mai vor caldura pot opri distributia agentului termic din subsolul blocului, a comunicat, ieri, regia, intr-un comunicat remis Mediafax. „Dat fiind gradul de contorizare la nivel de bransament in Bucuresti, este suficient ca administratorii asociatiilor de proprietari sa inchida caldura.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Cu cat scad preturile apartamentelor in 2011? Anul acesta este cel mai bun moment pentru cumpararea  unei case Cu cat scad preturile apartamentelor in 2011? Anul acesta este cel mai bun moment pentru cumpararea unei case
Dezvoltatorul Confort City va acoperi din buzunar costurile de refacere a instalatiilor, dupa incendiul de marti Dezvoltatorul Confort City va acoperi din buzunar costurile de refacere a instalatiilor, dupa incendiul de marti
Vara aceasta se poarta SensoDays Vara aceasta se poarta SensoDays
Dezvoltatorii ofera reduceri de pana la 30% si locul de parcare pentru a-si vinde locuintele - 10 Februarie 2009 Dezvoltatorii ofera reduceri de pana la 30% si locul de parcare pentru a-si vinde locuintele - 10 Februarie 2009
Pe 19 septembrie incepe cel mai mare eveniment de mobila din Romania Pe 19 septembrie incepe cel mai mare eveniment de mobila din Romania
Ilfovul nou, mai ieftin decat Bucurestiul vechi Ilfovul nou, mai ieftin decat Bucurestiul vechi

Vezi mai multe articole