Radet: Bucurestenii care nu mai vor caldura in apartamente pot stopa singuri furnizarea acesteia

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

RADET nu poate opri inca furnizarea agentului termic catre bucuresteni, intrucat nu sunt indeplinite conditiile de temperatura, dar asociatiile de proprietari care nu mai vor caldura pot opri distributia agentului termic din subsolul blocului, a comunicat, ieri, regia, intr-un comunicat remis Mediafax. „Dat fiind gradul de contorizare la nivel de bransament in Bucuresti, este suficient ca administratorii asociatiilor de proprietari sa inchida caldura.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Scumpa harta a tarii Scumpa harta a tarii
BNP Paribas vrea sa intre pe piata creditelor ipotecare BNP Paribas vrea sa intre pe piata creditelor ipotecare
BIFE-SIM 2019 – o incursiune in fascinanta lume a mobilei! BIFE-SIM 2019 – o incursiune in fascinanta lume a mobilei!
Niciun consumator casnic nu si-a renegociat contractul de furnizare de energie in 2007 Niciun consumator casnic nu si-a renegociat contractul de furnizare de energie in 2007
Din septembrie, gazele naturale vor fi tarifate in kilowati/ora Din septembrie, gazele naturale vor fi tarifate in kilowati/ora
Ariston Thermo Romania lanseaza doua noi aplicatii online Ariston Thermo Romania lanseaza doua noi aplicatii online

Vezi mai multe articole