Radet: Bucurestenii care nu mai vor caldura in apartamente pot stopa singuri furnizarea acesteia

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

RADET nu poate opri inca furnizarea agentului termic catre bucuresteni, intrucat nu sunt indeplinite conditiile de temperatura, dar asociatiile de proprietari care nu mai vor caldura pot opri distributia agentului termic din subsolul blocului, a comunicat, ieri, regia, intr-un comunicat remis Mediafax. „Dat fiind gradul de contorizare la nivel de bransament in Bucuresti, este suficient ca administratorii asociatiilor de proprietari sa inchida caldura.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Imobiliarele pierd in toata Europa: Bucuresti - 25%, Varsovia si Sofia - 20% - 26 Ianuarie 2009 Imobiliarele pierd in toata Europa: Bucuresti - 25%, Varsovia si Sofia - 20% - 26 Ianuarie 2009
Solutiile de iluminat inteligent cu LED contribuie la scaderea emisiilor CO2 cu peste 60% Solutiile de iluminat inteligent cu LED contribuie la scaderea emisiilor CO2 cu peste 60%
Austrotherm anunta repozitionarea pe piata a produselor premium Austrotherm anunta repozitionarea pe piata a produselor premium
Jardina.eu si initiativa "Livada scolii" Jardina.eu si initiativa "Livada scolii"
Hornbach: Romanii cheltuie pana la 300 de lei pe luna pentru hrana cainilor de companie Hornbach: Romanii cheltuie pana la 300 de lei pe luna pentru hrana cainilor de companie
eMAG deschide la Timisoara cel mai mare showroom din provincie eMAG deschide la Timisoara cel mai mare showroom din provincie

Vezi mai multe articole