Radet: Bucurestenii care nu mai vor caldura in apartamente pot stopa singuri furnizarea acesteia

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

RADET nu poate opri inca furnizarea agentului termic catre bucuresteni, intrucat nu sunt indeplinite conditiile de temperatura, dar asociatiile de proprietari care nu mai vor caldura pot opri distributia agentului termic din subsolul blocului, a comunicat, ieri, regia, intr-un comunicat remis Mediafax. „Dat fiind gradul de contorizare la nivel de bransament in Bucuresti, este suficient ca administratorii asociatiilor de proprietari sa inchida caldura.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Cum puteti scapa de aparatele vechi Cum puteti scapa de aparatele vechi
Iti doresti un spatiu gourmet? KUMA poate fi raspunsul Iti doresti un spatiu gourmet? KUMA poate fi raspunsul
Marea reabilitare termica: 35.000 de apartamente anul acesta. 3 mil. in 2095 - 23 Octombrie 2009 Marea reabilitare termica: 35.000 de apartamente anul acesta. 3 mil. in 2095 - 23 Octombrie 2009
Costuri suplimentare Costuri suplimentare
Cum pot cumpara o locuinta in rate pe timp de criza? - 05 Mai 2009 Cum pot cumpara o locuinta in rate pe timp de criza? - 05 Mai 2009
Asmita lanseaza inchirierea apartamentelor cu optiune de cumparare - 22 martie 2010 Asmita lanseaza inchirierea apartamentelor cu optiune de cumparare - 22 martie 2010

Vezi mai multe articole