Radet: Bucurestenii care nu mai vor caldura in apartamente pot stopa singuri furnizarea acesteia

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

RADET nu poate opri inca furnizarea agentului termic catre bucuresteni, intrucat nu sunt indeplinite conditiile de temperatura, dar asociatiile de proprietari care nu mai vor caldura pot opri distributia agentului termic din subsolul blocului, a comunicat, ieri, regia, intr-un comunicat remis Mediafax. „Dat fiind gradul de contorizare la nivel de bransament in Bucuresti, este suficient ca administratorii asociatiilor de proprietari sa inchida caldura.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

As You Like It, Expozitie de Grafica Digitala pe teme shakespeariene As You Like It, Expozitie de Grafica Digitala pe teme shakespeariene
Somfy Romania: creste interesul romanilor pentru automatizarea  umbririi din interiorul locuintei Somfy Romania: creste interesul romanilor pentru automatizarea umbririi din interiorul locuintei
Preturile apartamentelor au inregistrat prima scadere din ultimii trei ani Preturile apartamentelor au inregistrat prima scadere din ultimii trei ani
Platinum Group ieftineste apartamentele cu 15.000 euro pentru a se incadra in Prima Casa - 03 Septembrie 2009 Platinum Group ieftineste apartamentele cu 15.000 euro pentru a se incadra in Prima Casa - 03 Septembrie 2009
Locuintele vechi, pe primul loc la scaderea chiriilor - 05 Mai 2009 Locuintele vechi, pe primul loc la scaderea chiriilor - 05 Mai 2009
Garsonierele din blocurile vechi, campioane la ieftinire - 27 iulie 2010 Garsonierele din blocurile vechi, campioane la ieftinire - 27 iulie 2010

Vezi mai multe articole