Radet: Bucurestenii care nu mai vor caldura in apartamente pot stopa singuri furnizarea acesteia

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

RADET nu poate opri inca furnizarea agentului termic catre bucuresteni, intrucat nu sunt indeplinite conditiile de temperatura, dar asociatiile de proprietari care nu mai vor caldura pot opri distributia agentului termic din subsolul blocului, a comunicat, ieri, regia, intr-un comunicat remis Mediafax. „Dat fiind gradul de contorizare la nivel de bransament in Bucuresti, este suficient ca administratorii asociatiilor de proprietari sa inchida caldura.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Criza imobiliara - zvon sau realitate? Criza imobiliara - zvon sau realitate?
Trei produse Miele care te ajuta sa faci curatenia dinaintea Pastelui intr-un timp record Trei produse Miele care te ajuta sa faci curatenia dinaintea Pastelui intr-un timp record
Constructorii de case din lemn se confrunta cu o scadere de 30% a cererii - 26 Mai 2009 Constructorii de case din lemn se confrunta cu o scadere de 30% a cererii - 26 Mai 2009
Statul revine in forta pe piata caselor Statul revine in forta pe piata caselor
Subventia pentru case, maximum 20.000 de euro Subventia pentru case, maximum 20.000 de euro
Presedintele asociatiei de proprietari este ales pentru o perioada de doi ani Presedintele asociatiei de proprietari este ales pentru o perioada de doi ani

Vezi mai multe articole