Radet: Bucurestenii care nu mai vor caldura in apartamente pot stopa singuri furnizarea acesteia

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

RADET nu poate opri inca furnizarea agentului termic catre bucuresteni, intrucat nu sunt indeplinite conditiile de temperatura, dar asociatiile de proprietari care nu mai vor caldura pot opri distributia agentului termic din subsolul blocului, a comunicat, ieri, regia, intr-un comunicat remis Mediafax. „Dat fiind gradul de contorizare la nivel de bransament in Bucuresti, este suficient ca administratorii asociatiilor de proprietari sa inchida caldura.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Centrala de dupa scumpiri Centrala de dupa scumpiri
Electrocasnice inovatoare si activari cu chefi de renume international la standul Beko de la EuroCucina Electrocasnice inovatoare si activari cu chefi de renume international la standul Beko de la EuroCucina
Indicele pietei imobiliare va fi publicat anul viitor Indicele pietei imobiliare va fi publicat anul viitor
Electrocasnice in cadere libera Electrocasnice in cadere libera
Bani multi pentru curent ieftin Bani multi pentru curent ieftin
Centrul Capitalei - In Bucuresti, metrul patrat sare de 2.000 de euro Centrul Capitalei - In Bucuresti, metrul patrat sare de 2.000 de euro

Vezi mai multe articole