Radet: Bucurestenii care nu mai vor caldura in apartamente pot stopa singuri furnizarea acesteia

21 aprilie, 2006

comenteaza trimite unui prieten printeaza

RADET nu poate opri inca furnizarea agentului termic catre bucuresteni, intrucat nu sunt indeplinite conditiile de temperatura, dar asociatiile de proprietari care nu mai vor caldura pot opri distributia agentului termic din subsolul blocului, a comunicat, ieri, regia, intr-un comunicat remis Mediafax. „Dat fiind gradul de contorizare la nivel de bransament in Bucuresti, este suficient ca administratorii asociatiilor de proprietari sa inchida caldura.
 
Sursa: Gardianul

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Mallul, templu comercial nascut din \ Mallul, templu comercial nascut din \"circul foamei\"
2017, anul cu schimbari la nivelul conducerii Rehau Polymer Romania 2017, anul cu schimbari la nivelul conducerii Rehau Polymer Romania
Greva pe piata imobiliara Greva pe piata imobiliara
80% din locuintele vechi se vand mobilate 80% din locuintele vechi se vand mobilate
ADM Capital si Wienerberger anuleaza vanzarea firmei Brikston Construction Solutions SA ADM Capital si Wienerberger anuleaza vanzarea firmei Brikston Construction Solutions SA
Proiect DIY de weekend – Un aranjament din ghivece Proiect DIY de weekend – Un aranjament din ghivece

Vezi mai multe articole