Apartament de 10.500 de euro in Mamaia - 26 Martie 2009

26 martie, 2009

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Apartament de 10.500 de euro in Mamaia
 
TARG. Cei care-si doresc o locuinta sunt asteptati astazi la deschiderea Targului Imobiliar National (tIMOn), in cadrul complexului World Trade Center din Capitala.
 
Cea mai ieftina varianta se gaseste la Mamaia, in ansamblul Coral Beach Resort, unde un apartament de doua camere costa 10.500 euro + TVA, potrivit unui comunicat al organizatorilor.
 
In cazul Capitalei, clientii vor putea achizitiona o garsoniera in Prelungirea Ghencea, la pretul de 34.000 euro (TVA inclus). Peste 50 de companii imobiliare vor expune catre vanzare peste 5.000 de apartamente si peste 500 de vile, terenuri si oportunitati imobiliare. Expozitia poate fi vizitata pana duminica.
 
Sursa: Evenimentul zilei

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Studentii umfla pretul chiriilor Studentii umfla pretul chiriilor
Energie verde la Oradea: Cartierul Nufărul I ar putea fi încălzit cu apă din izvoarele geotermale de sub oraş Energie verde la Oradea: Cartierul Nufărul I ar putea fi încălzit cu apă din izvoarele geotermale de sub oraş
Case la pret-chilipir, oferite de spanioli romanilor Case la pret-chilipir, oferite de spanioli romanilor
CONTRACT Design, un eveniment concept in serviciul arhitectilor, designerilor, dezvoltatorilor si contractantilor CONTRACT Design, un eveniment concept in serviciul arhitectilor, designerilor, dezvoltatorilor si contractantilor
Dezvoltatorii nu sunt lasati de banci sa scada preturile sub o anumita limita - 19 Noiembrie 2009 Dezvoltatorii nu sunt lasati de banci sa scada preturile sub o anumita limita - 19 Noiembrie 2009
Zugraveala cu model ataca tapetul Zugraveala cu model ataca tapetul

Vezi mai multe articole