De ce sa stai cu chirie cand te poti muta la un hotel de patru stele? - 19 ianuarie 2010

19 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Familia Lazar, proprietara complexului de hoteluri Caro Hotels din Capitala, care a avut ocupate doar un sfert din cele 215 camere, a decis sa ofere posibilitatea locuirii in hotel pentru 590 de euro pe luna, tarif ce concureaza cu chiriile unor garsoniere de lux.Confruntati cu prabusirea gradului de ocupare, proprietarii au trecut practic de la 89 de euro pe noaptea de cazare la doar 19 euro daca...
[citeste in continuare]

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Rata la dezvoltator, chirie de lux - 03 Aprilie 2009 Rata la dezvoltator, chirie de lux - 03 Aprilie 2009
"Dorel" din constructii urmarit de patroni cu camere video
Morfeus Regal – Nivel High Class pentru saltele Morfeus Regal – Nivel High Class pentru saltele
Weekendul acesta se deschid pentru vizitare ateliere de tapiserie, imprimerie, moda si obiect textil! Weekendul acesta se deschid pentru vizitare ateliere de tapiserie, imprimerie, moda si obiect textil!
Este oficial: Este oficial: "Prima casa 4" ia startul astazi. Afla in ce conditii poti sa-ti cumperi o locuinta
De ce trebuie sa facem curatenie?! De ce trebuie sa facem curatenie?!

Vezi mai multe articole