De ce sa stai cu chirie cand te poti muta la un hotel de patru stele? - 19 ianuarie 2010

19 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Familia Lazar, proprietara complexului de hoteluri Caro Hotels din Capitala, care a avut ocupate doar un sfert din cele 215 camere, a decis sa ofere posibilitatea locuirii in hotel pentru 590 de euro pe luna, tarif ce concureaza cu chiriile unor garsoniere de lux.Confruntati cu prabusirea gradului de ocupare, proprietarii au trecut practic de la 89 de euro pe noaptea de cazare la doar 19 euro daca...
[citeste in continuare]

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Casa Rusu lanseaz​a magazinul online casarusu.ro Casa Rusu lanseaz​a magazinul online casarusu.ro
“Industria de lacuri si vopsele ne lasa sa deschidem drumuri noi, sa inovam” “Industria de lacuri si vopsele ne lasa sa deschidem drumuri noi, sa inovam”
Economistii americani vorbesc de sfarsitul crizei locuintelor: Buffett sugereaza investitia in case Economistii americani vorbesc de sfarsitul crizei locuintelor: Buffett sugereaza investitia in case
ROCKWOOL este partener al proiectului EFdeN care va reprezenta Romania la Solar Decathlon 2018 ROCKWOOL este partener al proiectului EFdeN care va reprezenta Romania la Solar Decathlon 2018
Weekendul acesta se deschid pentru vizitare ateliere de tapiserie, imprimerie, moda si obiect textil! Weekendul acesta se deschid pentru vizitare ateliere de tapiserie, imprimerie, moda si obiect textil!
BASF aduce lumina naturala in spatiile fara ferestre BASF aduce lumina naturala in spatiile fara ferestre

Vezi mai multe articole