De ce sa stai cu chirie cand te poti muta la un hotel de patru stele? - 19 ianuarie 2010

19 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Familia Lazar, proprietara complexului de hoteluri Caro Hotels din Capitala, care a avut ocupate doar un sfert din cele 215 camere, a decis sa ofere posibilitatea locuirii in hotel pentru 590 de euro pe luna, tarif ce concureaza cu chiriile unor garsoniere de lux.Confruntati cu prabusirea gradului de ocupare, proprietarii au trecut practic de la 89 de euro pe noaptea de cazare la doar 19 euro daca...
[citeste in continuare]

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Cele mai ieftine locuinte vandute in vara au pornit de la 25.000 de euro - 13 septembrie 2010 Cele mai ieftine locuinte vandute in vara au pornit de la 25.000 de euro - 13 septembrie 2010
JYSK inregistreaza rezultate record in Romania JYSK inregistreaza rezultate record in Romania
Cladirile vor avea, obligatoriu, certificat energetic Cladirile vor avea, obligatoriu, certificat energetic
Primul outlet de case din Romania - 18 Iunie 2009 Primul outlet de case din Romania - 18 Iunie 2009
Produsele TeraGlass au ajuns in 12 tari in 2018. Peste 70% din cifra de afaceri provine din export Produsele TeraGlass au ajuns in 12 tari in 2018. Peste 70% din cifra de afaceri provine din export
O solutie la indemana pentru izolarea termica a locuintelor O solutie la indemana pentru izolarea termica a locuintelor

Vezi mai multe articole