De ce sa stai cu chirie cand te poti muta la un hotel de patru stele? - 19 ianuarie 2010

19 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Familia Lazar, proprietara complexului de hoteluri Caro Hotels din Capitala, care a avut ocupate doar un sfert din cele 215 camere, a decis sa ofere posibilitatea locuirii in hotel pentru 590 de euro pe luna, tarif ce concureaza cu chiriile unor garsoniere de lux.Confruntati cu prabusirea gradului de ocupare, proprietarii au trecut practic de la 89 de euro pe noaptea de cazare la doar 19 euro daca...
[citeste in continuare]

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Materialele de constructii se scumpesc pe zi ce trece Materialele de constructii se scumpesc pe zi ce trece
Agentiile imobiliare cer amanarea certificatului energetic - 17 Decembrie 2009 Agentiile imobiliare cer amanarea certificatului energetic - 17 Decembrie 2009
Preturile locuintelor din Bucuresti se apropie de plafonul maxim practicat de fostele tari comuniste Preturile locuintelor din Bucuresti se apropie de plafonul maxim practicat de fostele tari comuniste
De ce este important managementul defecțiunilor în construcții? De ce este important managementul defecțiunilor în construcții?
Piata termopanelor creste anual Piata termopanelor creste anual
Cartierele din Capitala unde preturile apartamentelor au scazut cel mai mult Cartierele din Capitala unde preturile apartamentelor au scazut cel mai mult

Vezi mai multe articole