De ce sa stai cu chirie cand te poti muta la un hotel de patru stele? - 19 ianuarie 2010

19 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Familia Lazar, proprietara complexului de hoteluri Caro Hotels din Capitala, care a avut ocupate doar un sfert din cele 215 camere, a decis sa ofere posibilitatea locuirii in hotel pentru 590 de euro pe luna, tarif ce concureaza cu chiriile unor garsoniere de lux.Confruntati cu prabusirea gradului de ocupare, proprietarii au trecut practic de la 89 de euro pe noaptea de cazare la doar 19 euro daca...
[citeste in continuare]

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Romania e pe primul loc in UE la cresterea pietei constructiilor Romania e pe primul loc in UE la cresterea pietei constructiilor
Grupul TeraPlast primeste 6,8 milioane de euro ajutor de stat Grupul TeraPlast primeste 6,8 milioane de euro ajutor de stat
Programul Programul "Casa verde", amanat pentru a treia oara - 16 Ianuarie 2009
Primul outlet de case din Romania - 18 Iunie 2009 Primul outlet de case din Romania - 18 Iunie 2009
Peste 5000 de apartamente noi la Condominium Expo - 16 Octombrie 2009 Peste 5000 de apartamente noi la Condominium Expo - 16 Octombrie 2009
Creste presiunea pentru scumpirea gazelor Creste presiunea pentru scumpirea gazelor

Vezi mai multe articole