De ce sa stai cu chirie cand te poti muta la un hotel de patru stele? - 19 ianuarie 2010

19 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Familia Lazar, proprietara complexului de hoteluri Caro Hotels din Capitala, care a avut ocupate doar un sfert din cele 215 camere, a decis sa ofere posibilitatea locuirii in hotel pentru 590 de euro pe luna, tarif ce concureaza cu chiriile unor garsoniere de lux.Confruntati cu prabusirea gradului de ocupare, proprietarii au trecut practic de la 89 de euro pe noaptea de cazare la doar 19 euro daca...
[citeste in continuare]

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Romania exporta case in UE Romania exporta case in UE
Industria HoReCa investeste ȋn reamenajari si solutii avansate de igiena. Doar costul obiectelor sanitare poate ajunge la 5.000 euro Industria HoReCa investeste ȋn reamenajari si solutii avansate de igiena. Doar costul obiectelor sanitare poate ajunge la 5.000 euro
Criza ieftineste casa in regie proprie - 29 Iunie 2009 Criza ieftineste casa in regie proprie - 29 Iunie 2009
Noi vrem copii care sa bata mingea in curtea scolii Noi vrem copii care sa bata mingea in curtea scolii
Proprietarii care isi reabiliteaza singuri blocul risca amenzi de 100.000 lei Proprietarii care isi reabiliteaza singuri blocul risca amenzi de 100.000 lei
Doar un milion de locuinte la bloc rezista la un cutremur puternic Doar un milion de locuinte la bloc rezista la un cutremur puternic

Vezi mai multe articole