De ce sa stai cu chirie cand te poti muta la un hotel de patru stele? - 19 ianuarie 2010

19 ianuarie, 2010

comenteaza trimite unui prieten printeaza

Familia Lazar, proprietara complexului de hoteluri Caro Hotels din Capitala, care a avut ocupate doar un sfert din cele 215 camere, a decis sa ofere posibilitatea locuirii in hotel pentru 590 de euro pe luna, tarif ce concureaza cu chiriile unor garsoniere de lux.Confruntati cu prabusirea gradului de ocupare, proprietarii au trecut practic de la 89 de euro pe noaptea de cazare la doar 19 euro daca...
[citeste in continuare]

Adauga un comentariu


Comentarii

Nu exista comentarii.

Alte articole

Tinerii in varsta de pana la 35 ani care detin o garsoniera ar putea accesa programul Tinerii in varsta de pana la 35 ani care detin o garsoniera ar putea accesa programul "Prima Casa"
Apartamentele din complexurile rezidentiale, mai scumpe cu 10% Apartamentele din complexurile rezidentiale, mai scumpe cu 10%
Ruukki Romania lanseaza cel mai avansat instrument de design dedicat acoperisurilor metalice Ruukki Romania lanseaza cel mai avansat instrument de design dedicat acoperisurilor metalice
PIATRAONLINE porneste in cautarea de #rockstars prin intermediul campaniei de recrutare online: Aseaza-te la biroul cu vedere spre viitor PIATRAONLINE porneste in cautarea de #rockstars prin intermediul campaniei de recrutare online: Aseaza-te la biroul cu vedere spre viitor
Persoanele cu venit mediu nu mai au acces la case prin credit ipotecar Persoanele cu venit mediu nu mai au acces la case prin credit ipotecar
Interviu: Campioni la case bugetare Interviu: Campioni la case bugetare

Vezi mai multe articole